Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ünlü Yazar Görmek

Rüyada ünlü yazar görmek ne demektir?

Merhaba, ben yeni yeni yazar olma hayallerine kapılmış bir insanım. Bu nedenle bu rüyanın yorumu benim için çok önemli. Rüyamda iki ünlü yazar var ve ikisi de İngiliz, Stephen King ve J.K. Rowling. Rüyamda bir pansiyon veya hoteli andıran bir yerdeydim ve o iki yazar da tesadüfen oradaydı. Ben kadın yazara zorlandığı bir işte yardım ettim. Tam anlamında teşekkür etmedi ama sonra erkek yazarın bakışlarına rastladım. Ne şaşkın bakıyordu ne de ezici bir şekilde. Sadece gözlerinde gizli bir merakla bakıyordu.

Son zamanlarda bu yazarlarla çok ilgilendim, hayatları hakkında çok şey araştırdım. Belki bilinç altıma sızmış olabilir sadece ama eğer bir anlamı varsa bunu bana söylerseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum. Kelebek, 16, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutlu.

Rüyada ünlü yazar görmek neye yorumlanır?

Kelebek selam, seni bu hedeflerinden dolayı tebrik ediyor, gözlerinden öpüyor, tüm kalbimle başarılar diliyorum. Yüz binde bir de olsa böyle çağdaş, mantıklı düşünen ve uygar hayallere dair bir rüya gelmesi beni mutlu etti. Neden dersen 13 yaşındaki kızların rüyada eski sevgililerini, 15 yaşındaki erkeklerin rüyasında para bulmaları hakkında rüyalar iyice bıkkınlık vermeye başlamıştı ve geçenlerde 80 milyonluk ülkede “rüyamda bilim adamı olduğumu gördüm”, “rüyamda kansere çare bulduğumu gördüm”, “rüyamda uzaya gittim” şeklinde bir rüya gören çıkmayacak mı şeklinde yazı yazmıştım.

Görmüş olduğun rüya sanki gerçek hayatında çok istediğin ya da kafanı taktığın bir konunun uykudaki yansımasına benzemektedir ki bu bile harika bir şeydir, umarım hayallerine kavuşursun.

Rüya bilinç altının yansıması değil olarak kabul edilirse o zaman reel hayatında bir yorgunluk işareti olup dinlenmeye gereksinim duyduğunu ve hayal ettiğin tatil ya da seyahate çıkacağını aynı zamanda verdiğin emeklerin karşılığını alacağını ifade etmektedir. Bakınız pansiyon, yazar sayfaları.

“Rüyada Ünlü Yazar Görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda Koreli ünlü Lee Min Ho’yu gördüm. Benim için Türkçe öğrenmişti. Böyle onunla konuşmak istiyordum ama bana yaklaşınca ondan uzaklaşıyodum. rüyamda beni seviyordu. Şunu da söylemek istiyorum ben büyüyünce Kore’ye gitmek istiyorum acaba o yüzden mi gördüm? Lütfen cevap yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir