Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ünlüler

Rüyada ünlü birilerini görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda pis yedili grubunu gördüm ve onlarla beraber olmak çok güzeldi, birlikte şarkı söylüyorduk, ben onların filminde tam oynayacakken anneannem beni uyandırdı ve çok üzüldüm. Bu ne demek ? Sude

Rüyada ünlü birilerini görmek neye işaret eder

Sude selam, Görmüş olduğun rüya hayatında daha fazla beğenilmek, takdir edilmeye istek duyduğunu simgelerken aynı zamanda bu konularda bir hayal kırıklığı yaşamış olduğunu işaret etmektedir. Dilersen rüyada ünlü görmek sayfasını da inceleyebilirsin.

Rüyada Medyum Memiş’i görmek neye işarettir?

Medyum Memiş, pek çok kişinin bildiği medyumluk yapan birisidir. Sitemizden yer alan yorumdan kendileri rahatsız olmuşlar ve avukatları aracılığıyla bunun siteden kaldırılmasını talep etmişlerdir. Bununla uğraşacak vaktimiz olmadığı için yorumu siteden kaldırdık. Bilgilerinize sunarız.

Rüyada Soner Sarıkabadayı’yı görmek neye işaret eder

Rüyada Soner Sarıkabadayı’yı görmek rüyayı gören kişinin söylemek istediği ama bir nedenle söyleyemediği bir şey olduğunu ifade eder.

Rüyada John Cena neye işarettir?

Rüyada John Cena yaşamınızda kimi konularda biraz açıklık gerektiğini göstermektedir. Bir şeyin net olmadığını ifade eder.

“Rüyada Ünlüler” için 5 yanıt

Rüyamda Meryem Uzerliyi gördüm Çok Güzeldi Sonra Harry Styles Ve Zaynı Gördüm Of Çok Güzeldi Uyanmak İstemedim

ben rüyamda selena gomez ve justın bieber i gördüm ikisi karsılıklı oturuyolardı fakat beni görünce masadan kalktılar ve bende birden orada harry styles i gördüm ve hemen yanına oturdum ingilizce bilmediğim için pek konusamadım yanımdada eniştem vardı bi cümleyi ona sordum ve bilmiyorum dedi daha sonra fotoğraf çekildik ama karanlık çıktı ve görüntü bozuktu

rüyamda 0ne directionu gördüm, benim doğum günümde bana şerkı söylüyordular ve o gün bizde kaldılar, bol bol foto çekildik ama öbür gün gideceklerini söylediler, taylor çağırıyormuş. öbür sene yine geleceklerine söz verdiler İstanbul’dan geçerken magazinlere “biz buraya küçük bir kız çocuğu için geldik” diyorlardı onları çok seviyorum keske gerçek olsa.

ben rüyamda justin bieber ve selana gomezi gördüm he nüz ben 10 yaşımda olduğum için onlar sahil kenarında oturuyorlardı. ben onların yanına gitmiştim. onlar beni kucağına alıp sevdi bende onlara şunu söyledim
-Can I have your autograph please
selana gomez ve justin bieber
-of course he can be
ve bende onlara teşekkür ettim.
işte rüyamböyle biiti ama ne yazık ki uyandığımda gerçek değilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir