Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ünlülerle Resim Çektirmek

Rüyada ünlülerle resim çektirmek neye delalettir?

Tam 2 gece üst üste aynı rüyayı gördüm sadece yerler ve kişiler farklı idi. İlk rüyamda bir lokanta veya kafe gibi bir yerde ünlü bir yazarımızı gördüm, yanına gittim, selamlaştık, bana bir kitabını imzalayıp verdi, çok çok sevinmiştim. Orada bir fotoğrafçı vardı. Ünlü yazardan beraber resim çektirebilir miyiz dedim, elbette dedi. Birbirimize sarılarak poz verdik. Fotoğrafçı resim çekmek için makineye basıyor, flaş çakıyor ancak resim çekemiyordu. Defalarca bunu denedi ve en sonunda resim çektirmekten vazgeçtik.

İkinci günkü diğer rüyamda bir pizza salonunda pizza yiyordum, ünlü bir şarkıcımız salona yemek yemeye geldi. Sevinç çığlığı attım ve hemen yanına gittim, selam verdim, kısaca sohbet ettik. Kolumu imzalamasını rica ettim ve koluma imzasını attı, çok mutluydum. Birlikte resim çektirmek istedim, neden olmasın dedi. Birbirimize sarılarak poz verdik. Fotoğrafçı resim çekmeyi deniyor ancak olmuyor, resim çekilmiyordu. Sonunda resim çektirmekten vazgeçtik. Sevincim kursağımda kalmıştı. Arkadaşlarıma gösteremeyecektim. Bu iki rüyam neyi işaret ediyor acaba?

Rüyada ünlülerle resim çektirdiğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız oldukça ilginç bir rüya olup, gerçek yaşamınızda ne istediğinizi, ne aradığınızı bilmediğinizi, yaşadığınız onca hayal kırıklığına rağmen herhangi bir depresyon yaşamadığınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Ünlülerle Resim Çektirmek” için 4 yanıt

Rüyada pis yediliyi gördüm görmek
Ben rüyamda pis yediliyi gördüm, evimize geliyorlardı. Fotoğraf çekilmek istiyordum ancak tabletin şarjı bitiyordu, şarja takıyordum sonra birden oyuncak oluyorlardı. Onları arkadaşlarımın görmesini istemiyordum. Bunun gerçek hayatta olmasını çok isterdim ama maalesef fotoğrafta çekilemedim her şey mahvoldu.

Rüyamda kapının önünde Muslera’yı gördüm, yanımda arkadaşlarım da vardı ve hepimiz kapalıydık, Muslera’ya “fotoğraf çektirelim” dedim, Muslera “bu tiple mi” dedi, hemen başımızı açtık, etekleri çıkardık öyle fotoğraf çektik,sonra arkasına bile bakmadan gitti.

rüyamda Martina Stoessel benim okuluma geldi o kadar mutlu oldum ki martina Stoessel fotoğraf cekebilirmiyiz dedim tamam dedi okulda sessiz bir yerde birlikte resim cekindik ama kalktigimda gercek degildi anlami nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir