Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ur Görmek

Rüyada ur görmek neye çıkar?

Ben 20 yaşında, üniversitede öğrenim gören bir genç kızım. İstemediğim halde ailemin yanında çalışmak zorundayım. Dün gece rüyamda kanserli bir kadın gördüm yaşlıydı, ağır aksak yürüyordu. Uzun bir etek giymişti. Önce uzaktan gördüklerim bunlardı. Yaklaşınca kadının ensesinin sol tarafında kocaman bir ur gördüm. O kadar büyüktü ki kadın başını sağa eğerek yürüyordu. Ben arkadan görüyordum onu, sonra sadece bir anlık yüzünü gördüm yüzünde de büyük benler vardı, tabiri caizse cadı gibiydi.

Daha kötüsü o kadın bendim, sanki yaşlanmış ve başıma bir sürü felaket gelmiş gibiydi, çok korktum ve bir anlam veremedim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten. Şimdiden teşekkür ederim.
Kimden: yara
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: yorgun, gelecek hakkında endişeli
Anahtar kelimeler: yara,iltihap, ense, boynu bükük, uzun etek,cadı gibi bir yüz.

Rüyada ur görmek neye yorumlanır?

Rüyanız derin anlamlar taşımakta. Üniversite öğrencisi bir kardeşimin burada vereceğim bilgi ile rüyanın mesajını tespit edeceğine inanıyorum. Rüyada kanserli birini görmek hayatınızdaki negatif bakış açısını değiştirip olaylara pozitif olarak yaklaşmanız gerektiğini gösterir. Ancak bu kişi rüyada sizin gelecekteki görüntünüz olunca rüyanızın helal para kazanmak, yaşam mücadelesi ve zengin olmak için çekilen meşakkati simgelediği söylenebilir.

Rüyada ur görmek iş hayatınızda büyük sorunlarla karşılaşacağına işaret eder. Rüyada vücudunda ur çıkması, herhangi bir yerinde ur çıktığını görmek var olan dertlerinize yenilerinin ekleneceğine işarettir

Rüyada birisinde ur olduğunu görmek, birinde ur çıktığını görmek olaylara hep olumsuz yönden baktığınız bir yaşam dönemi geçirmekte olduğunuzu ve bu karamsarlıktan çıkmak için çareler bulmanız gerektiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kanser görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ur Görmek” için 2 yanıt

Rüyada annesinde ur olduğunu duymak
Ben evdeyim, annem ablamlarda, bayağı uzaktalar, telefonla ablamı arıyorum ve ablam bana “annenin karnında ur varmış” diyor, bende yere düşüp ağlıyordum, çok kötüydü cevaplar mısınız?
Kimden: hasan
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu

Hasan selam. Rüyada birisinde ur olduğunu görmek, birinde ur çıktığını görmek, olaylara hep olumsuz yönden baktığınız bir yaşam dönemi geçirmekte olduğunuzu ve bu karamsarlıktan çıkmak için çareler bulmanız gerektiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir