Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Urfa Balıklı Gölü Görmek

Rüyada Urfa Balıklı Gölü Görmek Neye Çıkar?

Merhaba ben Urfa’da balıklı göle gittiğimi gördüm, normal hayatımda Urfa ile hiç alakam yoktur, gidip görmedim. Balıklı gölün orada 1 senedir ayrıldığım eşimle beraberim, balıklar zıplayıp duruyor “bana duaya devam et” diyor, arkamı dönüyorum bir sürü kuş uçuyor ve “duaya devam et” diyor, oradan uzun hacı elbisesi giymiş, uzun saçlı, uzun sakallı asalı biri “olacak” diyor.

Bayramdan önce de bir rüya gördüm, eski eşim ama gerçekte hala görüşüyoruz ve çocuğumuz var. Neyse rüyama geleyim. Eşim ve ölmüş ananesi beni Kabe‘nin kapına getirip, eşim bana “ben seni getirdim, içeri gir” diyor, bizim ölmüş olan akrabalarla beraber Kabeyi tavaf ediyorum, üstünde yeşil elbise, başımda beyaz örtü, sonra Kuran okumasını bilmediğim halde haceri esvel tasının orada Kuranı Kerim okuyorum, tepemde de sadece beni aydınlatan beyaz ışık var, ölü akrabalarıma koç veriyorum “buna iyi bakın, bayramda keseceğiz” diyorum. Kapıda eşim ve ananesi beni bekliyor, ananesi kollarımızı bileklerinden çapraz şekilde birleştiriyor ve gidiyor.

Sonra kurban bayramının 1 günü yine rüya gördüm, Kabe’de kurbanıma iyi baktıklarını ölü akrabalarım söylüyor ve kurbanı kesiyoruz, tekbirler getiriyoruz, beyaz ışık yine tepemde. 12 13 senedir Kabe rüyaları görüyorum, Kabe’ye gitmedim, teşekkür ederim.

Rüyada Urfa Balıklı Gölü Görmek Tabiri

Devran merhaba, görmüş olduğun tüm rüyalar çok güçlü bir şekilde hayırlara işaret etmektedir. Balıklı göl şifa, zıplayan balıklar şans ve kısmet, konuşan kuşlar sahip olduğunuzu üstün meziyetler, Kabe sıkıntılarından kurtulup, mutlu, huzurlu yeni bir hayata başlamak, Kuran iyilik, güzellik, mutluluk ve kötülüklerden korunmak, Beyaz ışık tertemiz, aydınlık günlere işaret eder. Gördüğünüz gibi unsurları tamamı olumlu, aydınlık ve hayırlı gelişmelere işaret etmektedir. Dilerseniz bu konuların açıklamaları detaylı olarak sitede inceleyebilirsiniz. Ancak hakkınızda eşinle ayrı olduğundan başka bilgi yok, o kadar ki Devran ismi erkek ismi mi? kadın ismi mi? o dahi net değil. Bu yüzden ayrıntılı açıklama yapılamaz.

Yazıya başlığı veren balıklı göl konusunda daha detaylı açıklama yapmak gerekirse rüyada balıklı gölü görmek veya balıklı göle gitmek rüyayı gören kişi için mucizevi bir iyileşmeye işaret etmektedir. İnşallah her şey dilediğiniz şekilde gerçekleşir.

“Rüyada Urfa Balıklı Gölü Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda Urfa balıklı göle gitmişim, patronumla balıklar bölme bölme su o kadar şeffaftı bir tane deniz anası vardı, dilek içindi galiba, üç tane karpuz çıkardı bizim için ama hem deniz anası hemde karpuzlar bayağı büyüktü.

Merhaba ben ruyamda balıklı göle gitmişim her balık zıpladığında dua ediyordum. Sonra baliklar havuzun kiyisina zıplayıp buzlu bir suyun icine atlıyorlardi tabir edermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir