Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Urgan Görmek

Rüyada urgan görmek neye çıkar?

Rüyamda eski sevgilimi gördüm, sanki ofisteki odası boş ve hafif karanlık, sadece camdan içeri hafif bir aydınlık giriyor. O da odanın ortasında koltuğunda oturuyor, koltuğunun yanında yerde rulo halinde urgan var. Bende yanında bir koltukta oturuyorum ama çok düşünceli, bende ona bakıyorum ama sanki orada değilim gibi yani beni görmüyor gibi, dalmış bir şeyler düşünüyor. Bende burnunu sıkıyorum o esnada ve hafif tebessüm ediyor. (gerçekte birbirimize takıldığımız zamanlarda burnunu sıkmayı çok severdim). “bu yerdeki urgan ne, neden burada” diye soruyorum, bana “seni bağlamak için o, bir daha beni bırakıp gitmemen için” diyor ama ben hala orada değilim, görünmez bir varlık gibi onu izliyorum sanki.

Sonra şoförü geliyor bizi görünce baş başa bırakmak için odasının kapısından dönüp yan odaya giriyor. Ama kulağı bizde sanki. Odanın sol tarafında ufak siyah tv ünitesi gibi raflı bir şey var,alt rafında da bir tane kuaförlerdeki peruk tutucu mankende bir peruk duruyor. Alıp takıyorum peruğu. Ne kadar güzel bir peruk diyorum. Aynı gerçek saç gibi. Peruk benim saçımdan 3 ton açık ve biraz kısa benim saçıma göre. Ama o peruk onunmuş yıllardır ondaymış. Kimsenin haberi yokmuş benim bile. Peruğu çok beğeniyorum hatta onunla yatıyorum, bu kadar.

Rüyada urgan görmek yorumu

Melik merhaba, göndermiş olduğun rüyanın üç önemli noktası var;

  • Hayallerinin ve tutkularının esiri olduğunu temsil edebilir, adeta bir düş aleminde yaşadığını, eski sevgilinin senin için deli divane olduğunu düşündüğünü gösterebilir ki bu en kötü senaryodur. Çünkü duygular ile mantık arasındaki denge bozulduğunda bu durum kişinin sağlığını olumsuz etkiler.
  • Tedavi edici bir mahiyette olabilir, yani eski sevgilinin senin arayacağını, sana döneceğini, sensiz olamayacağını düşünerek içinde acıyı azaltmaya çalışıyor olabilir.
  • Yorumlanabilir, değerli bir rüya olarak kabul edilebilir ki bu durumda öncelikle eski sevgili yorumu sayfasını okumalısınız. Rüyada urgan görmek üzüleceğin bir haber almaya yorumlanır. Rüyada peruk görülmesi rüyayı görenin insanlara önem veren, adaletli bir insan olduğun, bu huyları nedeniyle çevresindeki insanların saygısını kazandığına işaret eder. Rüyada peruk taktığını görmek mütevazi ve yardımsever kişiliğinizin, yönünüzün gizli kalmasına önem verdiğinizi ifade eder.

“Rüyada Urgan Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir arabanın kasasında yakin arkadaşlarımla bir geziyorduk, arabanın kasasında 5 kişiydik ve yanımda en yakın arkadaşım vardı, bogazıma sürekli urgan gibi bir sey dolanıyordu, ben şarkı söylemeye çalısıyordum ve onu cıkarmaya çalışıyordum. Daha sonra çıkardım arabanın ön tarafına koştum, panikle viraj’da yavaşla iste kaza yapıcaz derken büyük bir uçurumdan aşağıya doğru arabayı gitti, kendimi atamaya calıştım fakat ayaklarimdan bir şey tutmuştu sanki, gözlerim karardı korkuyla uyandım, psikolojim su anda pek iyi değil, çok korkuyor ve tedirginim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir