Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ürkmek

Rüyada ürkmek ne işarettir?

Rüyamda kalelerin olduğu zamanlardaki gibi bir yerdeyim, hatta kale falan var, birçok insan hepsini tanıyorum rüyamda ama hepsinden ürküyorum. Biri oluyor sonra yanımda korktuğum şeyleri falan söylüyorum, adını koyamadığım varlıklar var, yanımdaki varlığın bana dediği şey “sen zaten biliyorsun bunları, neden korkuyorsun” oldu, “biliyorum ama yine de korkuyorum” diyorum. Yollardan geçiyoruz, bir sokaktan geçerken kafamı kaldırıyorum bir adam bana bakıp suratında pis hafif bir gülümseme tam emin değilim ama birkaç tane deniz mahsulleri satan yerden geçiyoruz, dükkanlar kapalı, girişlerinde tavanda bir şeyler asılı, onları gösteriyor bana, çok ürkütücü bir rüya değil ama ben dişlerimi sıkarak bir korkuyla uyandım, dişlerimi rüyada çok sıkmışım sanırım dişlerim ağrıyor.

Rüyada ürkmek nasıl yorumlanır?

Büşra merhaba, gördüğün rüyada ana temalar; eski tarihlere gitmek, bazı insanlardan ürkmek ve deniz mahsulleri satılan yerden geçmendir. Lütfen ilk önce rüyada geçmişi görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada bir şeyden ürkmek ya da birinden ürktüğünü görmek rüya sahibi insanın gerçek hayatında bir güven sorunu yaşamadığını ve büyük ihtimalle kendine güven eksikliği yüzünden ortaya çıkan bu korku ve endişeler yüzünden kişinin atması gereken adımları atamadığını ve bu yüzden bazı önemli fırsatları kaçırdığını ifade eder. Bu ömeöli bir rüya olup, dikkatle analiz edilmelidir.

Rüyada deniz mahsulleri satılan bir yer görmek veya oraya gitmek kişinin şansının ve kısmetinin açıldığı, zevk ve neşe içinde geçecek güzel yaşam dönemine girdiğine delalet eder. Bakınız rüyada deniz mahsulleri görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir