Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Uskumru Görmek

Rüyada uskumru neye işarettir?

Rüyada uskumru görmekMerhaba, ben rüyamda küçük küçük uskumrular görüyordum ve ablamda bana 2 tane uskumru tutup veriyordu. Bir balık büyüktü diğeri küçüktü, uskumruları bana verdiğinde balıklar öldü diyordum, elimde bir kova su vardı, balıkları o suyun içine koyuyordum yaşasınlar diye, sonra balıklar canlanıyordu ve o uskumrular kuşa dönüşüyordu, bende çok şaşırıyordum nasıl oluyor diye. Rüyada balıkların kuşa dönüştüğünü görmek neye işaret acaba? rüyamı yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler.

Rüyada uskumru görmek yorumu

Seval merhaba, bu güzel rüya için teşekkür ederim. Bence rüyanın iki ana unsuru var; uskumru görmek ve balıkların kuşa dönüşmesi. Bir hayvanın başka bir hayvana dönüştüğünü rüyada görmek, gören kişinin duygu ve düşüncelerinde dönülen hayvanın karakteristik özelliğe doğru bir eğilim olduğunu gösterir. Yani balığın kuşa dönüşmesi sizin bu güne kadar şans, bolluk ve berekete önem verirken arık özgürlüğe daha çok önem vermeye başladığınızı temsil etmektedir.

Rüyada uskumru balığı görmek gerçek hayatınızda ruhunuzdaki baskıdan kurtulacağınızı işaret eder. Rüyada uskumru yakaladığını görmek kişinin kendinden emin, dik başlı duruşunun çevresi tarafından bazen hayranlık, bazen kıskançlık çoğu zamanda nefret ile izlendiğini temsil ederken kişinini kendisinin bu yönünden memnun olduğunu gösterir. Rüyada uskumru pişirdiğini görmek rüya sahibini önünde yüksek tempo ile geçecek bir yaşam dönemi olduğunu ve yaklaşan bu günleri düşünerek iyi dinlenmesi, gücünü ve kuvveti toplaması gerektiğini ifade eder. Rüyada uskumru yediğini görmek kişinin vücudu ile zihninin ayrı konulara odaklandığını temsil eder. Vücudu daha çok iyi beslenme, sağlıklı olma dürtülerini öne çıkarırken zihninin ise özgürlük, kendi aşmak, eğlenmek konularıyla yoğun olarak uğraştığını ancak huzur için bu ikisi arasında bir denge kurmak gerektiğine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir