Rüyada Üst Geçit Görmek

Rüyada üst geçit neye delalet eder?

Rüyada üst geçit görmekRüyamda  parke taşı kaplı dar bir yolda yürüyorum, güya bir eczaneyi arıyormuşum. Elinde köpeği olan yakışıklı bir adam görüyorum, köpeğine hayranlıkla bakıyorum, içimden ne tatlı köpek” diye geçiriyorum ve adama aradığım eczaneyi soruyorum ama göz göze geldiğimizde içimin eridiğini, yıllardır beklediğim adamın bu olduğunu görüyorum. Yakışıklı adam gözlerimin için tatlı bir gülümseme ile bakarak aradığım eczanenin yolun karşı tarafında olduğunu ve az ilerideki üst geçitten geçebileceğimi söylüyor. Keşke bunlarda o tarafa gidiyor olsalardı diye içimden geçirdim ama ters yöne gidiyorlardı. Çaresiz onun tarif ettiği üst geçide doğru yürüdüm, demirden yapılmış üst geçitten geçtim ve eczaneye ulaştım. Eczaneden alacağım aldım ve o adamla tekrar karşılaşabilir miyim diye yolumu uzatarak o bölgede epey oyalandım ama onu göremedim. Adama resmen rüyamda aşık oldum, böyle bir şey olabilir mi? gözümü kapattığım anda onu, pırıl pırıl dişlerini, o tatlı gülümsemesini görüyorum. Lütfen cevap verin. 21, kadın, bekar, üniversite öğrencisi.

Rüyada üst geçit görmek yorumu

Rüyada bir yakışıklı adam görmek rüyayı gören insanın geçmiş zamanlarda kaçırdığı bazı kısmetler için bazı pişmanlıklar duyduğunu veya harcadığı zamana üzüldüğünü ancak bunların ona bir fayda sağlamayacağını simgeler, gelecek için doğru doğru şeyleri yapmanın zamanı geldiğini ifade eder. Yakışıklı adamın köpek gezdirmesi ise aslında sizin hayallerinize ulaşmak için takip edeceğiniz yol konusunda kendine örnek alacağınız bazı dostlarınız olduğunu göstermektedir.

Rüyada görülen üst geçit rüyayı gören kişinin bir konu hakkında seçeneklerinin sınırlı olduğunu temsil ederken bazı yorumcular bu rüyayı kişinin itibarının tehlikede olduğuna yormaktadır. Üst geçitte durmak veya beklemek rüya sahibinin hayatında bazı konularda ikilem yaşadığını ve bu nedenle kişinin hedeflerine ulaşmak için yapması gerekenleri yapmadığını ve günlük işlerini toplumsal sorumlulukları yerine getirmediğini ve bunları sürekli ertelediğini gösterir. Bir üst geçitten geçmek insanın bir çıkmazda olduğunu gösterirken üst geçitten düştüğünü görmek rüya sahibi insanın bir takım fırsatları kaçırdığını, bunların üzüntüsünü yaşadığını temsil eder. Geçitten geçen birilerini görmek ise günlük yaşamda arkadaşlarından ya da rakiplerinden geri kalmamak için daha fazla gayret sarf etmek yada ya daha planlı çalışmak gerektiğine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir