Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada ustura görmek

Rüyada ustura görmek neye delalet eder?

Rüyamda annemi esmer kızıl saçlı bir adam ustura ile bıçaklıyordu, sonra beni de bıçaklıyor, 112 yi aramaya çalışıyorum ama yanlış numarayı yanlış çeviriyorum, kontör hattı çıkıyor, kan var rüyamda ama akmıyor sanki resimmiş gibi, bu neye gelir?

Rüyada ustura görmek yorumu

Volkan selam, rüyada kızıl saçlı birinin görülmesi gerçek hayatta rüya sahibini çok sevindirecek, ona heyecan verecek, kalp atışlarını hızlandıracak bir olay, durum ya da kişi ile karşılaşacağını işaret eder.

Rüyada ustura görmek erkeklik sembolüdür ve kişinin erkek yönünün öne çıktığını, erkekçe tavırlar sergilemeye eğilimli olduğunu temsil eder. Rüyayı gören hamile ise erkek çocuğu olacağına rivayet edilir. Ustura kullanmak veya ustura ile traş olduğunu görmek rüya sahibinin gerçek hayatta karşılaştığı bir sorunu mantığını değilde bilek gücüyle çözmek zorunda kaldığını ancak bundan hoşnut olmadığını temsil eder.

Adamın seni ve anneni ustura ile yaralaması ise aslında gerçek hayatta bir kandırılma ya da hüsrana uğrama korkusu yaşadığınızı temsil ederken rüyanın devamında gelişen olaylar bu korkuyu üzerinizden nasıl atacağınızı bilemediğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir