Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Üşümek

Rüyada üşümek neye delalet eder?

Rüyamda bir çok siyah kuş gördüm, kuşlar kırlangıçtan biraz daha büyüktü ama cinslerini anlayamadım. Kuşlardan biri çok üşüyordu, üşümekten titriyordu ve hep böyle üşüyormuş gibi koynuma girmeye çalışıyordu, sonra çıkıp uçup kısa sürede geri gelip koynuma giriyordu ne anlama geliyor merak ettim?

Rüyada üşümek yorumu

Hasan merhaba, rüyada siyah kuş görmek genellikle ölüm ya yok oluş haberleri ile ilişkilidir ancak burada kastedilen sadece vefat etmek yani ölmek anlamında değildir. Bu başlanan bir projenin iptali, projenin başarısızlığı, yaptığınız bir denemenin sonuç vermemesi, bir ilişkinin mutlu bitmemesi, bir ticari faaliyette zarar etmek anlamları da vardır.

Rüyada üşümek genel olarak rüya sahibi için dikkat gerektiren bir durum olduğunu gösterir ve rüyayı gören kişinin cinsiyetine ve yaşına göre farklı anlamlar taşır. Bir erkeğin rüyada üşümesi başarısızlık korkusu anlamına gelir, kişinin şu anda uğraştığı işte ya da girişeceği bir atılımda başarısız olma korkusu yaşadığını gösterir, kişinin daha dikkatli ve doğru düşünmesi gerektiğine işaret eder. Orta yaşta birinin üşüdüğünü görmesi geçmişte yaptığı bir hatanın açığa çıkacağını ve sabırla üstesinden geleceğine işaret eder. Evli kadının üşümesi küçük bir kaza atlatmasına, bekar için yeni bir aşk yaşaması anlamına gelir.

Rüyada üşüyen birini görmek görülen kişi bilinen birisi ise o kişinin sizin desteğinize, yardımınıza veya ilginize ihtiyacı olduğunu gösterirken, tanımadığın birinin üşüdüğünü görmek şükretmeyi bilmek ve sahip olduğu sağlık ve diğer imkanlara değer vermek gerektiğine delalet eder.

“Rüyada Üşümek” için bir yanıt

Rüyamda karanlik cok soğuk bir odaya girdim ve yerde siyah basörtülü bir kadin ve 4-5 tane cocuk yatiyordu, titriyorlardi, cok soğuktu oda. Çocuklarinin üstünü örttüm ve kenarda kücük bir cocuk gördüm, üstünde ve yüzünde battaniye vardi, ayaklari acikti. Kadin dedi birak ölsün o dedi.bende kalktim cocugun ayaklarini isitdim ama ayaklari sanki kücük vücüduna uymuyordu daha büyükdü.cocugu isitdim ve allah yalvardim bana yardim et diye aglamaya basladim cocuk atti üzerinden battaniyeyi yüz yüze geldi birden iceri günes vurdu ve oda aydinlandi ve Ben aglayarak elerimi acip allah sükür ettim ve sonra uyandim. Bu rüya nasil yorumlanir? Ben bayanim, 17 yasindayim ve öğrenciğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir