Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ütü Görmek

Rüyada ütü görmek neye işarettir?
Rüyada ütü görmek

Rüyayı bir ya da iki sene önce gördüm, 14 ya da 15 yaşındaydım. Balkonumuzun önündeki evin yerinde kocaman ve yüksek bir apartman vardı, apartmandaki bütün pencerelerde insanlar gök yüzüne bakıyordu. Bizde evdekilerle -yanlış hatırlamıyorsam ablam, ben ve babamdık – ablamla ben ütü yapıyorduk, sanırım ablam bana kola yapmayı öğretiyordu. Sonra ne olduğuna bakmak için bizde balkona çıktık ama biz balkona çıktığımızda gökyüzünde hiç bir şey yoktu ve apartmanın pencerelerindeki herkes içeri girdi, babam ve ablamda içeri girdi.

Karşı apartmanın sadece bir penceresinin içerisi gözüküyordu, pencerede 5 yaşlarında bir erkek çocuğu hala gökyüzüne bakıyordu, yanında ondan 1 2 yaş büyük başka bir erkek çocuğu içeri doğru oturmuştu, arkalarında da anneleri vardı. Dışarı bakan çocuk “anne gelin bakın, bir daha çıktı” dedi, pencereye toplandılar, bu kez bütün apartman değil sadece onlar vardı, gökyüzüne baktığımda siyah gökyüzünde Allah’ın adının Arapça yazısını gördüm altın renginde ve güneş gibi parlıyordu, güneşin görünüşü Allah’ın adını almış gibiydi ama oldukça büyüktü ve geceydi. Ne anlama geliyor rüyam?

Rüyada ütü yapmak yorumu

Sezen selam. Rüyanız, sahip bulunduğunuz içinizdeki gizli gücü göstermekte olup, bu gücün şu anda farkında olmadığınızı işaret etmekte ve bu gücü kullanmaya başladığınızda yaşamınızın hayal dahi edemeyeceğiniz kadar değişeceğini, güzelleşeceğini temsil etmektedir.

Rüyada ütü görmek, hayatınıza müdahale edip size yol gösteren birisi olduğuna işaret eder. Sıcak ütü görmek, akıllı olduğunuzu fakat aklınızı doğru kullanmadığınız için zarara uğrayacağına, dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada ütü yapmak, bir şeyi ütülemek, ütü yaptığını, ütülediğini görmek hayatınızda sorun olmadığına, işlerinizin yolunda gittiğine işaret eder. Ütü yapan birini görmek, uyanık hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu, kısa bir mola verip durumu gözden geçirmek gerektiğini ifade eder.

Rüyada kola yapmak, bir şeyi kolalamak veya kolaladığını görmek titizlik derecesinde hassas oluşunuzun sizi kimi anlarda yorduğunu simgeler. Rüyada kolalı bir şey, kolalanmış bir nesne görmek Gerçek yaşamınızda düzen, tertip konularında çok hassas olduğunuzu simgeler.

Rüyanın ikinci ve belki de daha önemli unsuru gökyüzünde Allah yazısı görmüş olmanızdır ve bu konuda geniş açıklamayı Arapça Allah yazısı görmek açıklaması sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Ütü Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, ben hamile bir bayanım, doğumumda yakın. Rüyamda ben uyurken annem eteğimi ütülemiş, kalkınca giymek istiyorum ama ütüyle gerçekte kullandığım hamile eteğimin yandığını gördüm. Ne anlam taşıyor şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Ben Merve, evliyim, şiddet yüzünden kocama boşanma davası açtım. Bugün bir rüya gördüm, rüyada birinin beni ütüyle yakmaya çalıştığını gördüm, korkunç bir ruya idi. bunu nasıl yorumlamalıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir