Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Üvey Amcayı Görmek

Rüyada üvey amca neye işarettir?

Rüyamda üvey amcamı görüyorum. Ondan sözde borç para almışım. Hava hafif karanlık, evden dışarı çıkıyorum. Üvey babaanneme annemi ve kardeşimi soruyorum. “Onlar dolaşıyor” diyor. Ben aşağı iniyorum sokakta üvey amcam ve bir arkadaşı ile karşılaşıyorum, arkadaşı bana gelip tekme atıyor. Bende “ne oluyor” diyorum “amcandan aldığın parayı neden vermiyorsun” diyor.

“Vereceğim” diyorum amcam da “ne zaman vereceksin” diyor. ben eve çıkıyorum. elimde para olduğu belli olmayan bir kağıt ile dışarı çıkıyorum al işte geri kalanı da sonra veririm diye üzerine atıyorum. birde ayakkabı almış bana onu da atıyorum üstüne. Ben erkek, 28 yaşında ve işsizim.

Rüyada üvey amcayı görmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda bazı endişelerinizi simgelerken, üzerinizdeki bazı yüklerden bir an önce kurtulmak istediğinizi ve kurtulacağınızı ( ayakkabıyı atmanız bunu gösterir) simgelemektedir.

Rüyada üvey amcayı görmek değersiz bir rüyadır, olumsuz bir haber almayı ve kötü haberden sonra kendini güçsüz, kuvvetsiz ve kendine güvensiz hissetmeyi simgelerken bu rüya öte yandan aileden biriyle bir tartışma yaşamayı, bir alacak verecek miras çatışması olmasını işaret edebilir.

“Rüyada Üvey Amcayı Görmek” için bir yanıt

Kusura bakmayin Almanya’da yasiyorum ve cok iyi yazamiyorum Turkceyi. Ruyamda esimin amcasini gordum, yaninda bir kadin vardi Ve esini aldatiyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir