Rüyada Üvey Amcayı Görmek

Rüyada üvey amca neye işarettir?

Rüyamda üvey amcamı görüyorum. Ondan sözde borç para almışım. Hava hafif karanlık, evden dışarı çıkıyorum. Üvey babaanneme annemi ve kardeşimi soruyorum. “Onlar dolaşıyor” diyor. Ben aşağı iniyorum sokakta üvey amcam ve bir arkadaşı ile karşılaşıyorum, arkadaşı bana gelip tekme atıyor. Bende “ne oluyor” diyorum “amcandan aldığın parayı neden vermiyorsun” diyor.

“Vereceğim” diyorum amcam da “ne zaman vereceksin” diyor. ben eve çıkıyorum. elimde para olduğu belli olmayan bir kağıt ile dışarı çıkıyorum al işte geri kalanı da sonra veririm diye üzerine atıyorum. birde ayakkabı almış bana onu da atıyorum üstüne. Ben erkek, 28 yaşında ve işsizim.

Rüyada üvey amcayı görmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda bazı endişelerinizi simgelerken, üzerinizdeki bazı yüklerden bir an önce kurtulmak istediğinizi ve kurtulacağınızı ( ayakkabıyı atmanız bunu gösterir) simgelemektedir.

Rüyada üvey amcayı görmek değersiz bir rüyadır, olumsuz bir haber almayı ve kötü haberden sonra kendini güçsüz, kuvvetsiz ve kendine güvensiz hissetmeyi simgelerken bu rüya öte yandan aileden biriyle bir tartışma yaşamayı, bir alacak verecek miras çatışması olmasını işaret edebilir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir