Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Üvey Annenin Altın Verdiğini Görmek

Rüyada üvey annenin altın verdiğini görmek nedir?

Yaş 31, ev hanımıyım. Rüyamda üvey annemin bir bebeği olmuş bakmaya gidiyorum ve orada börek ikram ediyor, yedim, oda bana 2 adet çeyrek altın ve 200 tl para veriyor. Ben çok şaşırıyorum hayret nasıl oldu da bana verdi bu parayı diyorum, bu arada babam evime kocaman tavana kadar yeşil ağaç gibi bir çiçek gönderiyor, seviniyorum ama babam kendi gelmedi diye de üzülüyorum.

Rüyada üvey annenin altın verdiğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada birisinden altın almak, altını veren kişinin etkisinde kalmaya işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüya unsurları: üvey anne, börek ikram etmek, börek yemek, çeyrek altın, altın vermek, altın almak, para vermek, para almak, kocaman çiçek, yeşil ağaç, çiçek göndermek.

“Rüyada Üvey Annenin Altın Verdiğini Görmek” için 4 yanıt

Rüyada bir avuç altın görmek neye işarettir
Ben 63 yaşında dul bir bayanım, nişanlı oğlum var, 3 ay sonra düğünü var.
Rüyamda tanıdık konuştuğum bir komşum büyüklü küçüklü bir avuç altın verdi, bunların oğlumun takı merasiminde takılması için birilerinin verdiğini söyledi. Bende kimlerin verdiğini soruyorum ve başka bir rüyaya geçiyorum
Bir inşaat temeli görüyorum, temelin içine kardeşimin eşi kum dolduruyor, bende buna itiraz ediyorum kum değil toprak doldurulsun, kumlar başka yerde kullanılır diyorum. Başka bir rüyaya geçiyorum.
Rüyamın bu kısmında tanıdık bir ölü birisini görüyorum ve ölünün yaşayan yeğenlerini gördüm. Tüm bunların manası nedir?

Birinci rüyanız iki açıdan incelenebilir. Birincisi gerçek hayatınızda yaşadığınız, kafanızı meşgul eden bir konunun ( oğlunuzun nişanı, takı merasimi gibi ) uykunuzdaki yansıması olabilir. İkincisi ise ümit, iyi sıhhat demektir ya da rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir. Bakınız altın rüya tabiri sayfası.
Rüyada inşaat görmek, kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen inşaat yeni bir enerji dalgasına, büyümeye, hırsa ve güven yenileme anlamlarına gelir. Hayatınızı yeniden kuracağınızı ifade eder.
Rüyanın sonunda gördüğünüz ölmüş tanıdığınız ise gerçek yaşamdaki bazı endişeleri simgeleyebilir ya da kurtarma, yeniden doğuş veya bazı şeylere yeniden başlamayı temsil edebilir.

Çeyrek altın görmek
10 aylık evliyim ve eşimle beraber gayet mutluyuz ve eşim 6 haftalık hamile, rüyama gelince rüyamda eşimle evlendiğimi, bende damatlık eşimin üzerinde gelinlik ve gelinliğin eteğinin alt kısmında çepeçevre 200-250 civarı çeyrek altın takılı, ayrıca baya bir yüzük bilezik bardağa benzer bir altından bir şey tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum.

Hasan merhaba, gördüğün rüyadaki tüm unsurlar hayırlara işaret olup, murada ereceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir