Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Üvey Anneyi Hamile Görmek

Rüyada üvey anneyi hamile görmek neye tabir edilir?

Rüyamda üvey annem hamile ve ağlıyor, çok mutsuz, kız kardeşim eski model bir araba almış mavi, onuda sıkıntılı gördüm ve oğlumla kızın teyzelerinin arabalarına bindi bende yoldan geçen bir askerin arabasına bindim.

Oğlumun bir kahve mavi nevresim takımı var onu tamir ettirmeye çalışıyorum kumaş beğenmeye çalışıyorum ve üvey annemlerde küçük tuvaletim geliyor ama kız kardeşimle üvey annem bana bakıyor bende avret yerimi kapatıp küçük tuvaletimi yapıyorum.

Yorumlarsanız mutlu olurum, Allah razı olsun. Rüya detayı: yaş 30 ev hanımı.

Rüyada üvey anneyi hamile görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada üvey anne görmek içinde bulunduğunuz duruma göre değişir. Öz anneniz ölmüş ise rüyada üvey annenizi görmeniz annenize duyduğunuz özlemi ifade eder. Öz anneniz hayatta ise babanızla iletişim sorunu yaşadığınızı, sevgi ve güven eksikliği yaşadığınızı ifade eder. Vefat etmiş üvey anneyi görmek günlük yaşamınızda gelecek korkusu yaşadığınızı, kendiniz ve aileniz hakkında endişeleriniz olduğunu ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Üvey Anneyi Hamile Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda üvey annemi gördüm hamileydi ve bir erkek çocuk getiriyordu buna ben çok uzuluyordum hatta ben babama baba onun ismi umut olsun o başka bir şey düşünüyordu. canım babam seni çok seviyorum. Annem de ölmüştü

Rüyada anneyi hamile görmek neye işaret eder
Rüyamda annem hamileymiş ve doğum yapmak üzereymiş, hastaneye götürmemiz için bizi arıyor ve bizde hastaneye götürmek için eve gidiyoruz ve hastaneye götürdüğümüzü de, doğum yaptığını da görmedim, bebeğin cinsiyetini de bilmiyoruz. Bu ne demektir? Rüyada anneyi hamile görmek neye yorulur?
Kimden: ayşe
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: normal sakin
Anahtar kelimeler: doğum hamile.

Rüyanız, reel hayatta annenizin duygu ve düşüncelerini sizlere anlatmadığını, içine gömdüğünü simgelemekte ve onun onun hayatında yeni gelişmeler, güzel başlangıçlar olacağını, evine bolluk ve bereket geleceğini müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir