Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Üvey Baba Görmek

Rüyada üvey baba görmek neye delalet eder?

İyi günler, benim rüyamda 5 6 yaşlarında kız vardı, önceleri benim yanımda kalıyordu, sonra üvey babasının ve annesinin yanına gitmek istedi, sonra bu kızı gördüğümde yüzleri kolları morluk içindeydi, üvey babası kıza işkence ediyormuş bende içimden “benim yanımda kalmazsan böyle olur işte” diyorum. Daha sonra ben ayakta duruyorum, tam karşımda kız sandalye de oturuyor ama bana korkulu gözlerle ağlamaklı biçimde bakıyor, sanki “beni kurtar der” gibi, yanında da annesi ve üvey babası oturuyorlar.

Kız sandalyede başını arkaya doğru yaslıyor ve ağzından derin derin nefes almaya başlıyor, sonra babası kızın burnunu kapatıyor, annesi de kızın ağzına küp şeker atıyor ve annesi babası parmaklarıyla kızın ağzına şekeri tepiyorlar, bu esnada bende sesleri duymamak için kulaklarımı ve gözlerimi kapatıyorum, sonra başka birisi “kız öldü” diyor ve ben uyanıyorum. Rüyamda ki insanları tanıdığımı sanmıyorum, bu rüyadan baya korkmuştum yorumlarsanız sevinirim. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada üvey baba görmek yorumu

Sevgili okurum, içinde bulunduğunuz ruh hali ve kendiniz hakkında bilgi vermemişsiniz. Ben buradan üvey babaya ya da üvey anneye sahip olmadığınızı kabul ediyorum. Eğer üvey baba veya üvey anne sahibi iseniz rüyadaki kız çocuğu sizi temsil ediyor olacaktı.

Rüyada kız çocuk görülmesi rüya sahibi kişinin birçok sıkıntı çektiğini ancak bu sıkıntıların sona ereceğini, ondan sonra sonra mutlu olacağını, mutluluğu yakalayacağına yorumlanır. Rüyada üvey baba görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında büyük bir kaos yaşadığını, ancak bunun basit bir sorunu gereksiz yere abartılarak sorunun büyütülmesinden kaynaklandığını gösterirken soruna doğru yaklaşım ile kolayca çözülebileceğini ve çevrenizdeki kötü gidişe bir son verebileceğine rivayet edilir. Rüyada morluk, morarma, vücutta morluklar görmek gerçek yaşamda sizden altından kalkamayacağınız yükler yüklendiğini düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada birine işkence yapıldığını görmek bu rüya bir üst makam tarafından size zarar verilmek istendiğini, sizi zarara uğratacağını belirtir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar, size birilerinin kötülük yapmak istediklerini hissettiğinizi ve bunun sizde bir paniğe sebep olduğunu ancak bu durum karşısında kendinizi çaresiz hissettiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Üvey Baba Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ruya yorumlariniz icin cok tesekkurler. Analizlerinizi cok basarili buluyorum, elinize, yüreğinize sağlık. Bir ailem var, 30 yasindayim ve evlilik arefesindeyim. Ruyamda ailem yoklarmis gibi cok yakisikli ve guclu bi adamin yaninda himayesinde kalıyorum. Benim gibi iki tane daha çocuk almış, onunla başka ulkelere de gidiyoruz. Super bi adam ama ben biraz sikintiliyim, onun yaninda olmam dogru mu diye yine de sorgulamaya devam ediyorum. Bir suru yer geziyoruz, merdivenler inip cikiyoruz. En son ben elimde bi su bardagi icinde bok goruyorum. Ve boklari inceleyip iyi kotu deyip dokuyorum. Cok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir