Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Üvey Babanın Tecavüz Ettiğini Görmek

Rüyada üvey babanın tecavüz ettiğini görmek neyi işaret eder?

Rüyamda üvey babam varmış ve bana tecavüz etmiş, bunu da videoya çekmiş bana gelip gösterdi, bende hemen abime anlattım, hıçkıra hıçkıra ağlıyordum, abim hiç bir şey yapmadı, bende bu adamı kovaladım en son sokakta yakaladım, elimde benzin şişesi, hemen üzerine döktüm, çakmağı veya kibriti yakmaya çalışıyordum ama yakamadım.

Ondan sonra bana kızdı ve üzerime doğru gelmeye başladı, bende korktum ve kaçtım, bir merdivenin altına saklandım, acaba daha önceden tacize uğradığım için mi böyle bir rüya gördüm? hala aklıma gelince ağlıyorum. Bekar bayanım.

Rüyada üvey babadan tecavüze uğramak nasıl yorumlanır?

Rüyanız ne yazık ki iyi mesajlar vermemektedir ve rüyanın tüm unsurları sıkıntı, üzüntü, çatışmayı işaret etmektedir. Rüyada üvey anne, üvey baba veya üvey kardeş görmek iyiye yorumlanmaz, kötü bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada tecavüz görmek, tecavüze uğramak , tecavüz edilmek, tecavüz edildiğini görmek, aşk hayatınızın yolunda gitmediği, sıkıntılı günler yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyanızın diğer unsurları da hep çatışma ve öfkeyi işaret etmektedir. Bir büyüğünüz olarak bu tür rüyalar görmeye devam ederseniz mutlaka profesyonel destek alın derim. Bir uzman psikolog size çok yarımcı olacaktır. Lütfen inanın.

“Rüyada Üvey Babanın Tecavüz Ettiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyada babasının kendisine tecavüz ettiğini görmek
Merabalar ben rüyam da öz babamın bana tecavüz ettiğini gördüm ama annem de babam da çok rahattı. Tecavüz olayından sonra ben erkek arkadasimla birlikte olmaya çalışırken hep annem engel oldu ve evden kaçmaya karar verdik, ikimiz de aniden tam kaçarken babam sokakta bir daha tecavüz etti, bu rüyanın anlamı nedir? korkarak uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir