Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Üvey Evlat Görmek

Rüyada üvey evlat görmek neye işarettir?

Benim sevdiğim biri var ve o kisiyle de yakında evlenecegiz kısmet olursa insallah ve iki kızı var. Rüyamda gördüğüm ise küçük üvey kızım ve ben bir yerde oturuyoruz, öz babası görmek icin yanımıza geliyor, hep beraber medeni sekilde ben üvey kızım ve babası oturup konuşuyoruz ve kahkahalı sohbet diyebilirim, babası kızıyla birkaç saat baş başa zaman geçirmek için yanımdan ayrılıyorlar ve ben sonradan arkalarından koşarak gidip üvey kızıma sesleniyorum ve babasının yanından yanıma geliyor ve ben sadece bir şey olursa beni ara diyorum vede bulunduğun yeri bana haber et ben gelir seni alırım diyorum ve sanki içimde korkuyla birden uyandım.

Lütfen bu rüya hakkında beni bilgilendirir misiniz? inanın çok sevinirim yardımcı olursanız şuan huzursuz oldum inanın. 35, Erkek, Boşanmış, Çalışıyor, mutlu.

Rüyada üvey evlat görmek neye yorumlanır?

Rüyada üvey evlat görmek üzüntü, acı, çevrenizden birinin acısını simgeler. Rüyada üvey evlat olmak, üvey çocuk olduğunu görmek Bu rüya kötü haber duymayı işaret edebilir.

“Rüyada Üvey Evlat Görmek” için bir yanıt

Üvey anne olmak
Bekarım, 58 yaşındayım ama bir beyin kızına annelik yapıyorum, yani imam nikâhlıyım, ruh halim biraz bozuk. Rüyamda 5 6 yaslarinda 3 erkek cocuğun uvey annesiymişim, onları koçlarım diye seviyorum, çocuklardan birinin ismi Ömer imiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir