Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Üvey Görmek

Rüyada üvey görmek ne demektir?

Rüyamda köydeyim, ben arabayla giderken üvey ağabeyimi hemen arkamda traktörle görüyorum, bana selektör yapıyor ve iniyoruz, onunla konuşurken o sırada bir tane Sivas kangal köpeği kolumu ısırıyor, kolumu ısırmak istiyor ama dişleri üzerimdeki elbiseye geliyor daha çok, koluma gelmiyor dişleri.

O sırada ben köpekten kurtulmaya çalışırken üvey abim baltayla köpeğin kafasını koparıyor. Rüyam bu şekildeydi, yaklaşık 1 aydır sürekli ama sürekli köpek,yılan ve üvey ağabeyimle ilgili rüyalar görüyorum, bu ruyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada üvey görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada üvey anne, üvey baba veya üvey kardeş görmek iyiye yorumlanmaz. Rüya sahibini üzecek, derinden yaralayacak kötü bir haber alacağına rivayet edilir. Rüyada köpek ısırması, bir köpeğin ısırdığını görmek bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir. Abinizin köpeği öldürmesi ise gerçek yaşamınızda değer verdiğiniz birisinin sizi görmezlikten gelmiş olabileceğini ya da kullanmadığınız, farkında olmadığınız veya unutulmuş bir becerinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Üvey Görmek” için 2 yanıt

annemle babam hayatta ve beraberler fakat ruyamda uvey babam oldugunu ve dukkanında sacımı kestırdıgımı gordum ?

Rüyada üvey anne, üvey baba veya üvey kardeş görmek iyiye yorumlanmaz. Kötü bir haber alacağınıza işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir