Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Uyarı Görmek

Rüyada uyarı görmek neye delalet eder?

Rüyada uyarı görmekRüyamda bir uyarı telefonu aldım, telefondaki adam kötü görünüşlü bir adamın evimize pencereden gizlice girdiğini ve elinde bıçak ya da tabanca gibi bir şey gördüğünü söyledi. Hemen anneme babama seslendim imdat diye, evin bütün ışıklarını yaktık, adam elinde silah ile salonun ortasındaydı ben çığlık attığımı hatırlıyorum, annem ve babam da yanımdaydı. Babam adamın elindeki silahı almaya çalıştı, onlar boğuşurken birkaç saniye sonra adam genç bir kız oldu. O sanki ailemi öldürmek için gönderilmiş sanki. Kız babamın elinde kurtuldu ve biz annemle ona saldırdık, üzerine çullandık, annem elindeki silahı almaya çalışırken ben boğazını sıkıyordum, sonra o boğulmaya başladı, sonra annem onu öldürmemek gerektiğini, boğazını bırakmam gerektiğini söyledi .

Sonra ninja kıyafetli bir kaç insan açık olan pencereden girip kızı elimizden alıp, hep birlikte kaçtılar. Biliyorum film gibi oldu ama inanın rüya böyleydi, lütfen bana bir cevap verin. 15, kız, öğrenciyim, ruh halim iyi, şu anda tatilin tadını çıkarıyorum.

Rüyada uyarı görmek yorumu

Selda merhaba, senin gibi 15 yaşında bir genç kızın üstelik tatilin tadını çıkarmak istediği bir dönemde böyle bir rüya görmesi yadırgatıcı. Benim düşüncem oynadığın bir bilgisayar oyunu ya da izlediğin bir filmin uykunda yansıması.

Rüyada uyarı görmek rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu psikolojik durum hakkında bilgi verir, sizin hayata bakış açınızı bir gözden geçirmeniz gerektiğini, ruhsal ve manevi yönden kendini geliştirmek için yapmanız gereken bazı şeyler olduğunu gösterir. Rüyada bir uyarı aldığını veya ikaz edildiğini görürseniz bu aynı zamanda sizin günlük hayatta hal ve hareketlerinize dikkat etmenizi, kendinizi sıkıntıya atacak davranışlardan uzak durmanızı tavsiye eder.

Rüyada birini uyarmak, uyardığınız kişiyle olan yakınlığınız ile birlikte değerlendirilir ve birisini uyardığını görmek aslında o kişi hakkındaki iyi düşüncelerini gösterir, cömert ilkelerinizi ve onun lehine servet düşüncelerinizi simgeler. Rüyada tanımadığın birini uyardığını görmek insanlara karşı düşünceli davranışlarınızı, duygularını simgeler, herkesin iyiliğini ve iyi olmalarını istediğini belirtir.

Rüyada uyarı işareti görmek rüya sahibi insanın reel yaşamında yeni bir şeyleri kazanmak için çaba gösterip, başarı için uğraşırken elindeki bazı değerleri kaybetme riski olduğunu unutmaması ve akıldan çıkarmaması gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir