Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Uygunsuz Durum Görmek

Rüyada uygunsuz durum görmek neye işarettir?

Merhaba. Bir zaman izdivacına talip olduğum bir hanım vardı ve bu hanım beni kabul etmedi, aradan geçen uzun sürede benim kendisi hakkında olan izdivaç fikrim değişmedi ve bugün kendisini rüyamda gördüm, şöyle ki; bana bir video izlettiriliyor, bu video da bu hanım başka bir erkekle gayet uygunsuz şekilde bulunuyor, video sonunda bayan kalkıp video makinesini kapatıyor, kendisi çıplak değil giyinikti karşısındaki erkekte giyinikti ve ben aşırı derecede üzülüyorum.

Bu rüyamı yorumlar mısınız lütfen. Not: ayrıca rüya sonunda gusle lazım bir olay bende vukuu bulmamıştır, şimdiden teşekkür ediyorum ellerinize sağlık. 18 Eylül 2012, 00:50. Rüyanın ana unsurları; izdivaç, evlenmek istediği kadını, video izlemek, uygunsuz şekil, uygunsuz vaziyet, üzülmek, video cihazı.

Rüyada uygunsuz durum görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya geçmiş, şu anki durumunuz ve geleceğinizle ilgili önemli bilgi ve ipuçları vermektedir.

Eskiden izdivaç yapmayı düşündüğünüz bayanı görmeniz bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Eski hatalardan ders almayı, onları tekrarlamamayı hatırlatır.

Şu anki durumunuzda kimi nedenlerle üzüntülü, kederli bir yaşam evresi geçirmekte olduğunuzu belirtiyor gördüğünüz rüya. Ancak verdiği en önemli mesaj ise geleceğe dair olup, zor engelleri aşacağınızı, başarılı ve mutlu olacağınızı olacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir