Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Uyku Hapı Görmek

Rüyada uyku hapı görmek neye işarettir?

Rüyamda annem bana 2,5 uyku hapı veriyordu, birde morfin iğnesi gördüm, sonra eski sevgilim geldi aklıma, rüyam çok karışıktı, çok fazla şey vardı, sinemaya gideceğimizi hatırlayıp, ismini söyleyip gülüp ona koşuyordum, uyku ilacı içmeme rağmen hiç uykum gelmiyordu rüyada. Bir ara ailecek piknikte gördüm, piknikten dönerken elimde sepet vardı, anneme verdim sonra dolaşmaya gitmek için izin aldık, arkadan el ele gördüm bizi . Birde rüyada el ele tutuşurken yemyeşil bir ağaç ve güneş çok güzel vuruyordu yürüdüğümüz sokakta.

Pikniğin akşamı rüyamda eski sevgilimle annemler falan tanışıyordu annenemlerin evinde ailecek idik, salonda yürüyordu falan herkes gayet mutluydu oda babamda falan sanki yıllardır bizleymiş gibi gülümsüyordu falan. Sonra balkonda sigara içiyordu kuzeni de karsısında oturuyordu bir ara farkında olmadan dumanı bana geldi bende çek şunu boğuluyorum kokusundan yaptım.

Bide bir bankta böyle rüzgar yüzüme doğru esiyordu deniz gördüm , ben dedim işte buraya mutlu olmak için geldim ben oda salıyı bekle daha kesin değil falan yaptı . Babamla konuştuğumuzu gördüm babam kızım gece geç saat oldu burada mı kalacak ayıp hani kırmadan söyle evine gitsin filan yaptı .

Bunları sırasını hatırlamıyorum umarım sorun olmaz. Piknikle ilgili bir hayalim vardı sbsyi kazandıktan sonra o gün ailemle pikniğe gidip bunu da orada tanıştıracaktım ailemle.
Bide bizi aylardır barıştırmaya çalışıyorlar, yakın bir arkadaşım sinemaya davet etti oda orada, uyumadan önce Allah’ım her şeyin hayırlısını göster eğer üzüleceksem ileride kötü şeyler , mutlu olacaksam güzel şeyler göster dedim. Sizce ne yapayım, bu ne demek? Lütfen çabuk yanıt verirseniz gerçekten çok sevinirim .Ve yardımınıza ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler. 14 yaşında bayanım.

Rüyada uyku hapı görmek neye yorulur?

Değerli okurum, Bu rüyanızı gönderdiğiniz rüya gönder sayfasında “Düzgün Türkçe kullanılmayan yazılar yayınlanmamaktadır.” yazmaktadır. Aslında rüyanız yayınlanmaması gereken yazılar sınıfında, ancak emek verip bu kadar uzun rüyayı yazdığınız için rüyanızı düzenleyip, yayınlamak istedim.

Bu nedir yahu? 14 yaşında bir kız çocuğunun ilgilendiği konular bunlar mı olmalı?:
* Rüyamda annem bana 2,5 uyku hapı veriyordu
* birde morfin iğnesi gördüm
* sonra eski sevgilim geldi aklıma
* sigara, sinema, aileyle tanıştırma

Bunlara yazacağım çok çok ağır şeyler var, ancak hem hukuki, hem ahlaki, hem de kişisel özelliklerim nedeniyle bunları yazmıyorum.

ANNELER, BABALAR, EĞİTİMCİLER, DİZİ YAPIMCILARI, DEVLET YETKİLİLERİ; BU REZALETLERE BİR SON VERMENİN ZAMANI GELDİ, GEÇİYOR.
* SİGARAYA BAŞLANGIÇ YAŞI İLKOKUL YAŞLARINA
* UYUŞTURUCUYA BAŞLANGIÇ YAŞI ORTAOKUL YAŞLARINA
* SEVGİLİ DEĞİŞTİRME VE KONTROLSÜZ ÖZEL KONULAR, KIZLARDA 13, ERKEKLERDE 15 YAŞINA İNMİŞ DURUMDA. ( her gün 13 – 14 yaşındaki kızlardan onlarca – hafta sonları yüzlerce – rüyada eski sevgiliyi görmek rüyası gelmektedir. )

KÜÇÜK AMERİKA OLMA RÜYAMIZI ÇOKTAN GERÇEKLEŞTİRDİK, REZİL KONULARDA AVRUPAYI SOLLAYIP, ABD İLE YARIŞIYORUZ. NEREYE KADAR?

Bende bir babayım; 1 oğlum ve 1 kızım var.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM DOSTLARINIZ, ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN, ONLARA İLETİN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir