Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Uyku Tulumunun İçini Görmek

Rüyada uyku tulumu görmek nedir?

Rüyada Eskiden tanıdığım bir kişiyi uyku tulumunun içinde yatarken gördüm. Sonra bana kalçasını gösteriyordu. Ve normal hayatta neredeyse hiç kalçası olmayan bu kişinin. Çok kocaman bir kalçası vardı. Ben de bir uyku tulumunun içindeydim. Daha sonra bu kişi kendi uyku tulumuyla benim uyku tulumunun yanına uzanıyordu. Bu ne anlama gelebilir?

Ana temalar : uyku tulumu, büyük kalça, kocaman kalça, kalça göstermek

Rüyada uyku tulumunun içini görmek tabiri

Rüyada uyku tulumu görmek sıcaklık ve koruma temsil eder. Uyku tulumu giymek tutku derecesinde çok arzuladığınız şeye yakında kavuşacağınızı temsil eder.

Rüyada kalça görmek mobilite ifade eder, bazı şeyleri başarmak için daha canlı, daha hızlı olmanız gerektiğini simgeler. Büyük kalça ise dahada canlı olmanız gerektiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Uyku Tulumunun İçini Görmek” için bir yanıt

Bebeğe mavi tulum giydirmek
Merhaba, ben 40 yaşında evli bir bayanım, 2 kızım var, biri 21 diğeri 9 yaşında, büyük olanın adı zeliha. Dün gece rüyamda annemin bir cin bebek doğurduğunu gördüm. Bebeğin üzerine yatmış boğmaya çalışıyordu. Ben dayanamayıp bebeği kurtardım. Kendi evime getirdim. Göbek bağını kestim. Mavi bir tulum giydirdim. Sarıp sarmaladım. Uyuttum. Uyandıkça ilgilendim. Bir gün içinde her uyuyup uyandığında hızla büyüdü. Bir gün içinde 13 14 yaşına geldi. Çok güzel bir erkek oldu gördüğüm en güzel bebekti. Sarışın beyaz tenli mavi gözlü ve kirpikleri çok uzundu. Hiç korkmuyordum ondan. Cin olduğunu biliyordum ama. Gülüşüp sohbet ediyorduk. Ona dedim ki seni ben büyüttüm biliyorsun dimi. O da evet biliyorum dedi güldü. Ama çok sevinme sen dedi. Neden dedim. Zeliha(büyük kızım) evlenip gidecek dedi. Zaman verdi. Bir kaç ay ya da bir kaç yıl gibi bir şey dedi. Onu hatırlamıyorum. Sonra uyanmışım yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir