Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Uyumak

Rüyada uyumak nedir?

Rüyamda kanepeye uzanmış uyumuşum. Eşim “uyan uyan” diye sesleniyor, “tamam” deyip uyuklamaya devam ediyorum. Sonra eşimin “bak uyanmazsan üzerine atarım” deyince gözlerimi açıyorum. Elinde bir kedi var ve üzerime atıyor gibi yapıyor ama atmadan uykumdan korkarak uyandım. Çok etkilendim bu rüyadan, ayrıca çok sık rüya gören biride değilim. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada uyumak tabiri

ruyada-uykuRüyada uyuduğunu görmek sevdiğiniz insanlarla mutlu, güzel bir hayat geçirmek anlamına gelir. Koltuk, sandalye, kanepe, masa üstü, araba gibi asıl kullanım amacı uyumak olmayan bir eşyanın üzerinde uyuduğunu görmek mutluluk dolu güzel günler geçirmek imkanı varken bazı iç meseleler yüzünden sizin zor olanı seçtiğinizi ve bu güzellikleri yaşayamadığınızı gösterir. Kötü bir ortamda uyumak hastalık ve birkaç küçük sorun yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyanızda eşinizle aranızda geçen konuşma, gerçek hayatınızda zamanı daha iyi değerlendirmeniz gerektiğini hatırlatırken eşinizin elinde gördüğünüz kedi ise sahip olduğunuz kadınsı çekicilik ve yaratıcı gücün farkında olmanıza işaret etmektedir.

Rüyada uyumak hakkında diğer yorumlar

Rüyada uykudan kalkmak mutlu günlerin gelmekte olduğunu, sevinçlerin sizi beklediğini  haber verir. Rüyada uyanmak, uyandığını görmek, yenilenme, canlanma, üzerindeki ağırlıktan kurtulma, sıkıntıların yakın zamanda geçip, huzura erme simgesidir. Rüyada uyuyamamak rüyayı gören insanın gerçek hayatında başarılarına engel olan bazı sorunlar olduğunu, sabır ve gayretle bunları aşacağını gösterir ve o kişinin en sonunda rahata kavuşup, huzuru, keyfi ve neşesinin yerine gelmesine işaret eder edilir. Rüyada uykusuz kalmak, uykusuz kaldığını görmek aynı zamanda rüya sahibinin kendi iradesinin dışında gelişen olaylarla karşılaşmasına ve bu olaylardan kaynaklanacak sıkıntıyı aşmak için epey uğraşacağına da rivayet eder.

Rüyada uyuyan birini görmek gerçek hayatta dikkatli olunması gereken bir durum olduğunu, belki de işinde, koltuğunda gözü olan bir rakibi olduğuna ve o kişinin ayağını kaydırmak amacıyla gizli çalışmakta olduğuna işaret eder. Rüyada uyuyan hayvan görmek müspet yorumlanır, rüya sahibinin herkesin beğenisinin toplayacağı bir hayır işleyeceğine, toplumda yükselmeye ve çevresinin gözüne girmesine sebep olacak iyi işler yapacağına ve işlerinde daima muvaffak olacağına yorumlanır. Rüyayı görenin bunlardan haz alacağını ve huzura kavuşacağına işarettir.

Rüyada birini uyandırmak neye çıkar?

Rüyada birisini uyandırmak, birini uyandırdığını görmek yas süreci ifade etmektedir. Bu rüya size zor zamanlarınızda yardım etmek, destek vermek için gerekebilecek kişilerin maalesef yanınızda olmayacaklarını, sizi yalnız bırakıp, yas tutmanıza neden olacaklarını simgeler.

“Rüyada Uyumak” için 4 yanıt

Iyi Gunler,

Annem garip bir ruya gormus, bana ruyayla ilgili yorumunuzu gonderirseniz cok seviniriz

Kizkardesimin arabasiyla, ben ve annem yolda gidiyoruz. Annem, bize tir geliyor yol verin diyormus, bizde vermisiz. O arada annem uzaktan bize saldirmayan fakat ulayan havlayan kopekler goruyor. Nasil oldugunu bilemiyor, yanliz artik arabada olmuyoruz. Biraz yuruyoruz galiba, annem kiz kardesimi yesil bir tepenin uzerinde gole bakarken goruyor, comeliyormus, ben ve anne yolda yuruyormusuz kaldirimda, sonra ben demisimki, anne ben yoruldum deyip, kaldirimda kivrilip uyumaya basliyormusum, annede telasla uyanmis ben yerde uyuyor, ote yanda kiz kardesim tepenin basinda comelip gole, suya bakiyor.

Sizce ne anlama gelebilir?

Tesekkurler ve Saygilar
Aylin

2-3 gündür hep aynı rüyayı görüyorum, rüyamda kolumu boyuyorum ve uyuyorum, yani rüyadayken tekrar uyuduğumu görüyorum, fakat kollarımı boyuyorum bu ne demektir

Rüyada Kol görmek Güç, Silah, Mücadele, Zorluklar anlamlarını simgeler. Öfkeli ve Tartışmaya hazır bir tutum içerisinde olduğunuzu temsil eder.

Kolunuzu boyadığınızı görmeniz, öfkenizi içinize attığınızı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir