Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uyuşturucu Görmek

Rüyada uyuşturucu görmek neye işaret eder?

Okuldan bir arkadaşım bizim eve geldi ve uyuşturucu kullanmak için su istedi, bende elindeki uyuşturucuyu aldım, annemlere de söylemedim, arkadaşımın annesi duymasın diye . Bir kaç gün sonra polis evi basmış, onu yakalamış, benimde uyuşturucu hala cebimdeydi, o sırada babamın bir arkadaşı oradaydı, beni eve götürmek için gidiyorduk.

Cebimdeki uyuşturucu beni çok rahatsız etti, biri görür, yanlış anlar diye babamın arkadaşının peşinden giderken uyuşturucuyu tam attım, 2 adam gördü beni şikayet etti. Ben polislere anlattım olayı doğrusunu öğrenmek için beni tahlil ettirmeye götürdüler, kanımda var mı diye ve ben burada uyandım. Lütfen rüyada uyuşturucu görmek ne demektir? açıklar mısınız?

Rüyada uyuşturucu görmek neye yorulur?

Rüyada uyuşturucu görmek genel olarak mutsuzluk, yalnızlık duygularının ağır bastığı bir yaşam dönemi içinde olduğunuzu gösterirken alternatif olarak çevrenizde fazlasıyla dedikodu yapıldığını, fazla dedikodulu bir ortamda yaşadığınızı simgeler.

Rüyada uyuşturucu kullanmak, uyuşturucu kullandığını görmek, yalnızlık, yalnız kalma veya terk edilme korkuları içinde olduğunuzu gösterir. Bu rüyanın bir diğer açıklaması ise size iftira atacaklarına ve dedikodunuzun yapıldığına işaret eder. Uyuşturucu kullanan birini görmek etrafınızda sorunlu, problemli, maneviyatı zayıf kimi kişiler olduğunu ve onlara karşı dikkatli olup, zarar görmemek için tedbir almanız gerektiğini ifade eder. Narkotik polisi görmek rüya sahibinin içinde bulunduğu mutsuzluk halinden çıkmasına, yalnızlıktan kurtulmasına yardım edece, ona örnek olup yol gösterecek dostları olduğuna delalet eder.

Rüyada kokain görmek sorumluluklarınızdan ve taahhütlerinden kurtulmak istediğinizi anlatır. Rüyada kokain kullanmak, kokain çekmek, kokain kullandığını görmek kendinizi boşlukta ve duygulardan yoksun hissettiğinize işaret eder, hırsınızı kaybettiğinizi gösterir. Kokain kullanan birini, kokain çeken birilerini görmek bu rüya daha hayat dolu ve enerjik olmanız gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Uyuşturucu Görmek” için 4 yanıt

Ben iki üç kişi tarafından kaçırılıyordum beni bir caminin alt bölümüne kilitlediler kapıdan doğru ben onlara uğuşturucu yapıyordum onlarda bana bu rüya ne demek

Arkadaşının uyuşturucu içtiğini görmek
Yasim 22, bekarim, calismiyorum, ismim Melike. Ruyamda erkek arkadaşım yaninda kefene sarilmis bir ölü getiriyordu “bu ne? sen mi öldürdün” diyorum, oda “ustume iftira attilar bu isten kurtulmam lazim” diyordu, sonra öluyu bizim eve birakip gidiyordu. Sonrasinda erkek arkadasimla karsilasiyorum, uyusturucu icmis ona kizmaya basliyorum uyusturucu ictigi icin kavga ediyoruz ayriliyorum sonrasinda baska bir kismetim cikiyor onunla tanisiyorum bu ruya bize ne anlatiyor erkek arkadasimin basina bir ismi gelicek.

Melike selam, gördüğün rüya erkek arkadaşının yaşamında ya da onunla olan arkadaşlığında bir şeylerin yolunda gitmediğini anlatmakta, bazı şeyleri gözden geçirmek gerektiğini söylemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir