Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Uyuşturucu Ve Şantaj Görmek

Rüyada uyuşturucu ve şantaj neye delalet eder?

Eşimden ayrılalı 1 ay oldu, boşanmadık ama ayrıyız, ayrıca hamileyim. Rüyamda eşimi ağlarken gördüm, bana dönmek istiyordu, peşimde koşuyordu, çok sıkıntılıydı, kendine gözümün önünde uyuşturucu vurduğunu gördüm ve bana uyuşturucu kullandığı için birilerinin şantaj yaptığını, çok zor durumda olduğunu söyledi, sonra barıştık, rüyamda bende ağlıyordum ve ağlayarak uyandım bunu yorar mısınız?

Rüyada uyuşturucu ve şantaj görmek yorumu

Eda selam, rüyada eşini görmek, rüyada karısını veya kocasını görmek, anlaşmazlık ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada eşinin ağladığını görmek etrafını eşinizle oturup konuşmalı, onun üzüntüsünü paylaşmalısınız. İnanın ileride bu kişi de size destek çıkacaktır şeklinde yorumlanır. Rüyada eşinin uyuşturucu kullandığını görmek büyük ihtimalle eşinin manevi bakımdan zayıf bazı kişilerle arkadaş olduğunu ve onlardan dolayı sıkıntı, sorunlar yaşadığını temsil ederken aynı zamanda daha fazla zarar görmemek için tedbir almak ve onlara karşı dikkatli olmak gerektiğini ifade etmektedir. Eşinin kendisine şantaj yapıldığını söylemesi ise aslında onun güç ve hakimiyet konularında bazı sorunlar yaşadığını göstermektedir. Rüyanın sonunda barışmanız ve birlikte ağlamanız işlerin yoluna gireceğini ve rahata kavuşacağınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Uyuşturucu Ve Şantaj Görmek” için bir yanıt

Rüyada uyuşturucu paketlemek
Yasim 20, bekarim, yakinda askere gideceğim, cok sevdigim bir kiz var butun dilegim ona kavusmak ve ona kavusmak icin defalarca dua edip uyudum. Rüyamda uyusturucu paketliyordum ve ictim, degisik oldum. Sonra abimin öldugunu duydum ve annem “onu saklayalim” diyordu ve bende onu sakinlestirmeye calisiyordum “gömelim oyle yapmamiz lazim” diyorken ölmus olan babamin enistesi anneme karsi beni destekliyordu “gommemiz lazim” diyordu, bende kendimi kaybedip “öldü o anne öldü” diye aglamaya basladim, sonra ruyam bitti. Çok huzursuz oldum, yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir