Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Uyuz Görmek

Rüyada uyuz köpek görmek neye işarettir?

Rüyamda bir kadın var, bu kadının elinde sanki büyü kitabı var ve bu kitabın içinde ağaçları deviren büyü var, bu kadını büyü yaparken görüyorum ve sonra bende yapmak istiyorum, kitabın içinde o büyüyü arıyorum, diger tarafta eniştemle teyzem var, onlarda büyüyü arıyorlar, ben büyüyü buluyorum ve enistem duvara vuruyor “bulamadım” diye. Sonra ben büyüyü buluyorum ve ağaç devirme büyüsü bu, yapıyorum bir yere gidiyorum, yanımda tanıdığım biri var ona o büyüyü göstermek istiyorum ama yapamıyorum, merdivene çıkarken yerde yatan bir uyuz köpek görüyorum ve sinir olduğum birisi var ve o kızı köpeğe dönüştürmek istiyorum ama yapamıyorum bu ne anlama geliyor.

Rüyada uyuz hayvan görmek yorumu

Ceren merhaba, bana sorarsan bu rüya bir mesaj vermekten ziyade senin gerçek hayatta gereksiz bir şekilde büyü gibi konularla fazla uğraştığını veya bulunduğun ortamda bu mevzuların fazla konuşulduğunu göstermekte ve bunların zihnindeki yansımanı temsil etmektedir. Unsurların anlamına bakmak gerekirse;

Rüyada büyü kitabı görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında büyü konusuna ilgi duyduğunu, bu konuda kendini geliştirmek istediğini ifade eder. Rüyada büyü yaptığını gördüğünüz büyücü kadın aslında sizin gerçek hayatta bazı şeylere farklı bir açıyla bakmanız gerektiğini, sorunlara değişik açılardan yaklaşmak ve başarılı bir ilerlemeye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bu rüya sahip olduğunuz düşünce sisteminin eskidiğini artık işinize yeteri kadar yaramadığını, bu yüzden zaman ve para kaybettiğini ifade edebilir.

Rüyada uyuz görmek, rüyada uyuz hayvan, uyuz birini görmek gerçek yaşamda bir değişimi, dönüşümü işaret eder. Bu genellikle kötü şeylerin bitişi, iyiliklerin başlangıcı şeklindedir. Uyuz olmak, rüyada uyuz olduğunu görmek, işlerinizin yolunda gideceğine, bolluk ve berekete işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir