Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Uyuz Kedi Görmek

Rüyada uyuz kedi görmek ne demektir?

Rüyamda hasta kedi, uyuz bir kedi gördüm, sarı beyaz tüyleri vardı. fakat tüylerinin bir kısmı dökülmüş ve eti görünüyordu. gelip bacaklarıma sürtünüyordu. yardım istiyordu benden. korktum önce sonra birilerini çağırdım. Sanki doktor gibiydiler. kediyi alıp yatırdılar tedavi ediyorlardı’ki uyandım.

Bu ne anlama geliyor, ilk kez bir rüyadan bu kadar çok korktum. Teşekkür ederim. 9. 01. 2010 / 16:16 tarihinde gönderilmiş

Rüyada uyuz kedi görmek neye yorulur?

Rüyanız maalesef iyi bir mesaj vermemektedir. Şanssız bir dönemi işaret edebilir. Ancak fazla üzülmeyin, yakınlarınız, dostlarınız veya arkadaşlarınızın desteği ile bu şanssız dönemi hemen atlatacaksınız manası taşımaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Uyuz Kedi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada hastalanmış kedi görmek
Rüyamda alış veriş merkezi gibi bir yerde arkadaşlarımla gezerken insanlar oradan oraya kaçıyorlardı. sonra bir baktım bir küçük kedi hastalanmış gibi o kadar hızlı bir şekilde kendini oradan oraya savuruyordu. İnsanlar korkarak mekanı boşaltmaya çalışırken kedi benim ayaklarımın altından hızla geçti, herkes çığlık çığlığa idi. Sonra babam yanıma geldi ve “kızım, erkek kedi çıkalım buradan” dedi. ben de bir korkuyla çıkarken uyandım. normal hayatta da kedilerden çok korktuğum için bu rüya beni çok rahatsız etti. Bilgi sahibi olanlar açıklasın lütfen. teşekkürler

Rüyada hastalanmış kedi, bir hasta kedi görmek gerçek yaşamınızda çevrenizdeki uğursuzluk anlamına gelir. Çevrenize karşı dikkatli olmalı, çevrenizde olup bitenleri yakından takip etmelisiniz.
Rüyadaki diğer olaylar, beyin tarafından rüyanın anlamını güçlendirmek için üretilmiş senaryodur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir