Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Uzak Doğulu Birini Görmek

Rüyada uzak doğulu birini görmek ne demektir?

Rüyada uzak doğulu birini görmekRüyamda bilmediğim bir yerde çok buyuk bir avludayım. Yanimda bir arkadasim var ama kim oldugunu hatirlamiyorum. Avlunun ucunda bir cami var. Avlunun bittigi noktada bir tepe basliyor. Bu tepe insanlarla dolu. İnsanlarin hepsi ayakta ellerini baglamis vaziyette ayakta bekliyorlar. Ben arkadasima “bu ne kalabalik daha cuma namazina cok var” diyorum. Biz hemen abdest almak icin camiye yoneliyoruz. Ama namaza daha çok vakit olduğu için acelede etmiyoruz.

Avluda yururken yabanci birisini goruyoruz. Bu adam ama uzak dogulu biri, net bir sekilde hatirliyorum. Avlunun ortasinda bulunan kucuk sus havuzunun basinda bagira bagira sarki soyluyor. Cemaatin rahatsiz oldugunu goruyorum ama kimse bir sey demiyor. Ben adama yoneliyorum ve “turist turist ne bagiriyorsun” diyorum arkadan cok agir olmayan bir kufur edip adami oradan kovuyorum. Adam benim ne soyledigimi anliyor. Adam sesini tam kestiği anda uyandım.

Takma isim :teknokrat
Yaşınız :30
Cinsiyetiniz :erkek
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :elektronik teknisyeni
Ruh haliniz: bu aralar bir hanımla gorusuyorum. biraz inatci kesin bir cevap alamadim henuz. ama bu aralar biraz iyiye dogru gidis var gibi. mutlu sayilirim.

Rüyada uzak doğulu birini görmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda hayatınızda her şeyin olumlu geçtiği, aydınlık, pozitif dönem yaşadığınızı, üzerinizdeki olumlu enerjiyi çevrenize, sevdiklerinize yansıtmanız gerektiğini ifade ederken bu mutlu dönemi doya doya yaşamanıza mani olmak isteyen birisi olduğunu ancak onu aşıp hedefinize ulaşacağınızı işaret etmektedir.

“Rüyada Uzak Doğulu Birini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kendi evimde mutfaktayım, evin yeri karanlıktı. Sonra pencereden bakan dört kişiyi gördüm. Penceredeki adamların sadece belden üst kımı görünüyordu, bunlar uzak doğulu adamlardı. Çok korktum, bir zaman sonra biri iyice cama yaklaştı o sırada adamın yüzünü net olarak gördüm. Kara kaşlı, siyah gözlü, hafif esmer tenli sert bakan bir yüzü vardı. Benim iyice korktuğumu görünce bir anda “korkma, sana bir şey getirdik” dedi ve rulo halinde sarılmış bir kağıt verdi ve hepsi birden koşarak uzaklaştılar. Onlar gidince rulo kağıdı açtım, benim resmim vardı ve hem İngilizce hemde Japonca (belki de Çince) yazılar vardı ve bu bir diploma idi. Bu neye delalet acaba. 29, kadın, bekar, satış temsilcisiyim, üniversiteden mezun olalı yıllar oldu, herhangi bir yeniden okuma durumum yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir