Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uzaktan Kumanda görmek

Rüyada kumanda görmek neye işarettir?

İyi günler . Bu rüyayı hemde sabah ezanından hemen önce gördüm, kalktığım da iyi ki rüyaymış diyecek kadar üzülmüştüm. Annem bir kadın,ve ben arabadayız. Ben araç koltuğunun arkasından uzaktan kumanda ile arabayı kullanıyormuşum, düğmelere filan basarak, sonra garip ama bu araç başka bir minibüs tipi aracı yönlendiriyormuş kumanda gibi . Ben minibüsü kontrol etmeye çalışırken olmuyor ve araç bir kıza çarpıyor. İçimden “zaten minibüs 5 Cm uzağımdaydı göremedim ki” diyorum.

Bu sırada öyle üzüldüğümü hiç bilmiyorum, bir şekilde aracı durduruyorum. Babam, annem ve ben ifade için karakola çağrılıyoruz, orada o kişinin yakınları da var. Bir memur; “öyle iyi bir insanmış ki” diyor, “yardımsever iyi,  nasıl yaptınız böyle bir şeyi” diye. babam savunmayı bir kağıda yazmamı tavsiye ediyor. ancak mantığıma yatmıyor. ben açıkça olanları söylerim diyorum , çarpan minibüs uzağımdaydı zaten ve kontrolü kaybettiğimi. inanılmaz üzülüyorum ,birinin yaşamına mal olmak ne kadar acıymış

Rüyada uzaktan kumanda görmek yorumu

Kübra merhaba,

Rüyada araba kullanmak gerçek hayatında ciddi bir ilerleme, gelişim içinde olduğunu göstermektedir. Bakınız araba sürmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada uzaktan kumanda görmek yaşamınızdaki biri, durum veya bir ilişki hakkında kontrolün birden fazla kişide olduğunu simgeler.

Senin rüyada uzaktan kumanda ile arabayı kullanman ise yaşamındaki kişisel gelişim sırasında hayatının kontrolünü daha çok üzerine alman gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Uzaktan Kumanda görmek” için 3 yanıt

ruyamda peygamber s.a.s kabri- serifini ziyaret ediyordum dayimla birlikde dayimin elinde kumanda vardi ve basinca kabir tasinin yukarisinda sinyalliisik yanmaya basladi bese selavat getirmeye calisiyordum lutfen yormulayaydiniz simdiden tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir