Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Uzamış Kirpik Görmek

Rüyada uzamış kirpik görmek ne demektir?

Rüyamda göz bebeğimde kirpik uzamış gördüm, kirpiğim güya gözüme batıyor, bu yüzden ağrıyor, uğraşıyorum çıkarmaya. O sırada göz bebeğimde çok kısa bir kıl (kaşım gibi) çıktığını görüyorum ağrı geçiyor. Bunlar neye işarettir? Yorumlarsanız sevinirim. Rüya temaları göz bebeği, kirpikler, göz ağrısı, gözde kıl, kaşlar

Rüyada uzamış kirpik görmek neye yorulur?

Rüyanız çevrenize karşı kendinizi ince ve gizli bir şekilde ifade etmeye çalıştığınızı göstermektedir. Rüyanızın da gösterdiği gibi bu yöntem sizi yoruyor ve üzüyor. Halbuki kendinizi açıktan ifade etmeniz size yarar sağlayabilir. Bu rüya hakkında daha detaylı bilgi için rüyada kirpik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Uzamış Kirpik Görmek” için bir yanıt

Rüyamda gözüm acıyordu. Ne var diye baktığımda kocaman bir kirpik kaçmıştı tutup çıkardım. Ardından yeniden acıdı ve ikinciyi çıkardım derken üç dört tane çıkardım. Bunlar nasıl bu kadar kaçmış diye düşünürken gözümün kirpik ürettiğini anladım. Aynaya baktığımda gözümün içinden kirpik çıkıyordu. En sonunda bir kaç tanesi bir anda oluşmaya başlayınca anneme koştum. Gözümün içinden kirpik çıkıyor diye. Annem yok oğlum bir şey dedi. Tekrar aynaya baktım. Gözüm kızarmıştı ama kirpik üretmiyordu. Annem bana halusinasyon gördüğümü söyledi. Ben de yediğim yiyeceklerin buna etkisi oldu diye düşündüm. Daha detaylı bakınca çok minik kirpiklerin battığını fark ettim. Ağrıyan yerlere yerlere odaklanıp onları bulup çıkarttım. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir