Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uzay Aracı Görmek

Rüyada uzay aracı görmek neye delalet eder?

Rüyamda kendimi uzaylı olarak gördüm ben ve diğer iki uzaylı, cami kubbesi gibi yuvarlak tavanı olan bir uzay aracı  yani bir ufonun içindeyiz ve uzay aracının kumanda merkezindeyiz. Sıcak bir yaz gecesindeyiz, dünya atmosferine girince aniden uzay aracı motoru arızalandı ve süratle yer yüzüne doğru düşmeye başladık, önümdeki kimi butonlara basmaya başladım ama uzay aracı tamamen kontrol dışı kalmıştı ve ufonun içinde hiç bir ses veya gürültü çıkmıyordu, hiç kimseden bir ses seda çıkmıyordu. Ufodaki diğer iki uzayli yaratık kendilerini aracin kenar tarafına sakladilar ki , meydana gelecek kazadan sag salim kurtulmak icin.

Dar pencereden dışarı baktım, yeryüzüne son surat düşmekte idik, yeşil bir tarlanın üzerine düşüyoruz, etrafta hiç bir ev ya da insan benzeri görünmüyordu, sonunda yere büyük bir gürültüyle çakıldık, uzay aracının metal bölümü dahil tamamı kullanılmaz hale geldi ve tuhaf bir metal kokusu etrafa yayıldı. Sonra beyaz bir ışık yanıp sönmeye başladı, bu bir alarm veya sinyale benziyordu ve ben ve diğer üç uzaylı arkadaş üç kişi olarak beraberce kalıp kendimizi korumaya çalıştık.

Simdi kendi kendime sorular sormaktayım, su anda 18 yaşında yetişkin bir insan olarak daima içimde yapmam gereken özel bir vazifem olduğuna inanırım, başarmak isteyip yapamadığım bir şey hissetmişimdir, kendimi her zaman eksik hissettim, her zaman bir eziklik duymuşumdur, arkadaşlarımdan çok daha zeki bir insanım, yeni şeyleri onlardan daha hızlı kavrarım, sakin bir kişiliğim vardır ve çok konuşmam ve ben 3 yaşından beri olacak şeyleri önceden tahmin eden bir kabiliyetim varmış, bunu annem bana söyledi, hayatım boyunca uçaklara ilgi duydum, uçak pilotu olmayı istedim hep, uçağın kontrol merkezindeki butonlarla oynamayı çok severim. kendim hakkında çok şeyler yazabilirim ama sizleri rahatsız etmek istemiyorum.

Bu yazdığım şeyler hakkında fikirlerinizi almak isterim?? saygılarımla. İpuçları uzaylı olmak, cami kubbesi, ufo, ufoya binmek, dünya atmosferi, uzaylı yaratık.

Rüyada uzay aracı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada uzay aracı görmek kişinin yaşamındaki ruhsal beklentilerini ifade eder. Hayallerinin ve umutlarının yakında gerçekleşeceğini simgeler. Alternatif olarak bu rüya kişinin çevresine yabancılaştığını da ifade edebilir.

Sanırım rüyanız, hayal dünyanızın bir ürünü, yani hayallerinizi süsleyen uçak pilotu olmak sizin rüyalarınıza girmiş ve sizi bu şekilde etkilemiş. Bunlar insanların normal hayatta ilgilenmedikleri hobilerini ve ilgi alanlarını rüyalarında görmelerine olanak sağlar, bu normal bir gelişmedir. İnsanların uzaylılar ve ufolar hakkında derin bir ilgisi vardır, bilinmeyenleri her zaman merak etmişizdir. Ancak sizin hatırlamaya çalıştığınız ana konu rüyada açık ve net görülmüyor. Rüyanızı görmeniz oldukça normaldir, onun size vermek istediği gerçek anlam ile sizin rüyayı görme tarzınız tamamen birbirinden farklı diye düşüyorum. Ufonun yere son sürat çakılması da size başka bir mesajı vermektedir.

İnsanların bu tür rüyaları görmesi değişik kültürlerde ve milletlerde farklı yorumlanmaktadır. Bazıları için o anlama gelen şey diğeri için başka bir anlama gelir. Örneğin uzaylının çok ince bir gözünün olması çok değişik açıklamaktadır. Geçmiş yıllarda ufoların sürekli kutuplardan barındıkları yazılıp çizilirdi ama şimdilerde ufoların artık şehirlere inmiş halleri yazılıyor. Yani ufolar artık hayatımızın bir parçası olmuşlardır, ufosuz yapamıyoruz artık.

Hiç unutmuyorum 1995 yıllarıydı, ben ve eşim eve gelmiştik, bir yaz akşamıydı, Fethiye’nin yazı her zaman sıcaktır, neyse ben üstümü çıkarttım ve duş almak için banyoya girdim, eşimde sigara içmek için balkona çıkmıştı ve o anda çok büyük bir çığlık attı, hemen üzerime bir havlu alıp duştan fırladım, öyle bir çığlıktı ki sanırsınız cinayet işlendi. Bana “bak, gökyüzündeki aracı görüyor musun?” dedi. Aslında o güne kadar ufolara hiç inanan biri değildim, ama havadaki o aracı görseniz sizde inanmaya başlardınız. Resmen fotograflarda anlatıldığı gibi basık silindir bir araç, dışı cam kaplı, camdan içerisi görünüyor, hatta dolap kapaklarını dahi gördük. En büyük üzüntümüz canlı birini görmedik. Araç ağır ağır havada tur atarken sanki onları gördüğümüzü hissetmiş gibi ışık hızıyla ilerleyip, yukarlarda kayboldu.

Benzer olayı 1999 Gölcük depreminden 1 hafta önce Büyükçekmece’de gece saat 24.00 da tekrar yaşadık. Ufo bir 100 – 150 metre yaşlaştı, ama maalesef içinde canlı birini göremedik.

İnsanın ufoların var olduğuna inanması zaten çok zordur, çünkü elle tutulur, somut bir örneği yok ve her zaman başkalarının tecrübelerine inanmasını gerektirir.

Bende geçmişte birkaç kez rüyamda uzaylı olarak gördüm, uzaylılarla rüyamda konuştum, uzaylılar dünyasında bende bulundum ama bu rüyaların ne manaya geldiğini bilemiyorum.

Belkide rüyanız geçmiş hayatı değilde gelecek yaşamı temsil ediyor ve size kibarca bir süper star olduğunuzu söylemeye çalışıyor. Hepimiz bu dünyaya başka bir yerden gelmedik mi? Çoğu zaman sırlarımız gizli kalmadı mı?

“Rüyada Uzay Aracı Görmek” için 4 yanıt

haktan akdoğan ile irtibata geçe bilirsiniz bence. bu konuda yeterli bilgisi olan bir kişi. fecabook tan ona ulaşmak oldukça kolay.

Rüyada uzay aracı görmek
Bu rüyayı göreli 4-5 ay oluyor. Ama yorumunu inanılmaz merak ettiğim bir rüyadır bu anlatacağım.
Rüyamda uzay aracıyla atmosferden çıktım. Atmosferden çıkma anını gerçekten hissettim. Daha sonra jüpitere gittim. Altın renginde toprak vardı. Elime aldım. Orada bir ev gibi bir yer vardı. İçeri girdim. Bir battaniye vardı yere serili. Daha sonra çıktım oradan. uzay aracına bindim ve sonra jüpüteri gezegenini uzaydan gördüm.
Bu aralar üniversite sınavına hazırlanıyorum. Stresli bir dönem yaşıyorum. Rüyam böyle. Yardımcı olursanız sevinirim
Takma isim : Murat
Yaşınız : 18
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Stresli,üniversite hazırlık.
Anahtar kelime : uzay aracı, Jüpitere gitmek, uzaya gitmek

Murat merhaba,
Rüyada uzay aracı görmek yaşamınızdaki ruhsal beklentilerinizi ifade eder. Hayallerinizi, umutlarınızı simgeler.

Rüyamda bir uzay aracının bulunduğumuz civarda olduğunu öğreniyorum, esim ve oğlumla beraber o bölgeye gidiyoruz, orada olduğunu görünce çok korkuyoruz ve büyük bir korkuyla oradan kaçıyoruz. Bir ev, bizim evimiz ama bizim evimizle hiç alakası yok, hiç bilmediğim bir ev ve bizim evimiz bahçe katı. Camdan dışarıya bakıyorum ve uzay aracının bizi takip ettigini görüyorum, bahcemizde her saniye çoğalıyor 1_2_3_4_5_6 tane gordum, en fazla 3 lu 5 li grup grup duruyorlar ve sadece bizi takip ediyorlar. Çılgın gibiydim, çok korkuyordum ve evin ici çok kalabalıktı, bahcemizde uzaylı olduğunu duyan evimize geliyordu, hiç tanimadigim bilmediğim kişiler hiç kimse korkmuyordu ama bir tek ben çok korkmuştum ve ne yapacagimi bilmiyordum. Etrafimda surekli olaylar değişiyordu ve surekli eve birileri geliyordu, ben ise oğlumu bir an bile bırakmadan öyle oradan o cama kosuyordum, surekli beni takip ediyorlardı, ogluma bir sey olacak diye de çok korkuyordum “gidelim, gidelim buradan” diye çığlıklar atiyordum ama kimse umursamiyordu. Uzaylı falan gormedim hiç, sadece uzay araçlarıyla bahcemize inmişler ve grup halinde evin etrafını sarmışlar o kadar, inen binen başka birsey yoktu. O kadar hatırlıyorum, defalarca uyandım 2_3 kez ama rüyadan kurtulamadim bir turlu, tekrar tekrar kaldığım yerden devam etti, en sonunda uyumamaya karar verdim, şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir