Rüyada Uzay Görmek

Rüyada uzay görmek neye delalet eder?

Rüyamda uzaya çıkıyorum ve dünyayı elimle çevirebiliyorum ve dünyaya geri geldiğimde uzay ile dünya arasındaki zamanın farklı olduğunu görüyorum. Yani akşam olmuş saat halen gündüz saatlerinde yani 2 veya 3 gibi. Düşünüyorum ve fazla çevirdiğimi görüyorum, tekrar uzaya geri dönüp dünyayı tekrar çevirmeye çalışıyorum. Çok etkilendim bu rüyadan, açıklama yaparsanız çok sevinirim iyi günler.

Rüyada uzaya gitmek nasıl yorumlanır?

Rüyada uzay görmekRüyada uzay görmek, uzayı görmek iç dünyanızda kimi sıkıntılar içinde olduğunuzu, kendinizi kimi sorunlar karşısında çaresiz hissettiğinizi, sorunlardan kaçmak istediğinizi işaret eder. Uzayda olmak, rüyada uzayda olduğunu görmek sorunlardan kaçarak kurtulamazsınız, onları çözmek için mücadele etmelisiniz manası taşır. Uzaya gitmek, rüyada uzaya gittiğini görmek, kimi ilginç olaylara şahit olacaksınız ve bu olaylar sonunda yaşam felsefenizde büyük değişiklikler olacağına işarettir.

Rüyada galaksi görmek yaratıcılığı temsil eder ayrıca hayata daha geniş açıdan bakmak ve çevrenizi daha iyi anlamak arayışında olduğunuzu gösterir. Acun, arş, atmosfer, ayyuk, eflak, felek, gök, gökyüzü, hava, mekan, sema, sonsuzluk terimlerinin rüya açıklaması da benzer şekildedir.

“Rüyada Uzay Görmek” hakkında 1 yorum

  1. rüyamda uzaydayım yürüyorum yanımda en yakın arkadasım var, sonrasından 2 kişi kovalıyor bizi, koşarak kacıyoruz onlardan. ilk kez böyle bir rüya gördüm çok farklıydı yıldızların üstünden atlıyordum. lütfen rüyamı yorumlar mısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir