Kategoriler
İsimler

Rüyada Uzay İsmi

Rüyada Uzay ne demektir?

UZAY isminin anlamı Kızıl kan demektir. Rüyada Uzay ismini duymak, Uzay olarak çagrıldığını görmek alınacak tez bir habere işarettir.

Rüyada görülen, söylenen veya duyulan isimler çoğu zaman o ismin gerçek hayattaki anlamı veya o ismin rüyayı gören kişi için ne ifade edip etmediğine göre anlam kazanır. İsmin anlamı bir mesaj vermezse o ismin kişiye neyi hatırlattığını araştırmak gerekir.

“Rüyada Uzay İsmi” için bir yanıt

Sahil kenarındayız Ailemle beraber. Sahilin ilerisinde adımızla yapılmış gemiler var. Biri pembe biri turuncu falan. Benim bir büyük bir de küçük erkek kardeşim var büyük olan sahile geliyo arabayla 12 yaşında kendisi. Sonra o uzay gemilerini görüyo sırrımız açığa çıkıyor. Gerçek hayatta güçlerimiz yok tabi sadece rüyada. Bende onu alıyorum annemin olduğu yere götürüyorum. Götürürken kardeşimin arkasından anneme işaretler yapıyorum bu gördüklerini unutturması için. Kardeşim bayılcak gibi oluyo annemin bi el hareketiyle. Burda bayıltmayın ilerde bayıltın diyor ve annemin yanına gelince bayılıyor. Annemde o uzay gemilerini bir şekilde görünmez yapıyor. Babam ve ben onu arabaya taşıyoruz. Arabada uzun ama küçük bir şey. Gumball diye bir çizgifilm var o çizgifilmde ki Darwin’in şeklinde desenler var. Bu arada arabaya taşırken arabanın nerde olduğunu bilmiyoruz ve kardeşimin uyanmasından korkuyoruz. Bende Rabbim gücünle yardım et gibi bi şey söylüyorum ve kafam bi şekilde yöneliyo ve arabayı buluyoruz.Yatırıyoruz kardeşimi arabaya sonra babamla geri dönerken sahilde kazılı olan çok derin bir çukura düşüyo babam. Etrafında insanlar var.Babam düşerken elinde sigarası vardı ve olduğundan çok daha genç göründü rüyamda.

Sonra babam düşünce ben yoluma devam etcek gibi oluyorum ama vazgeçip yardıma gidiyorum. Elimi uzatayım diyorum ama çok derin yetişmiyor. Birisinin halat getirmesini bekliyoruz o sırada ben annemin yanına gidiyorum. 2 çocuk var annemin yanında biri gerçek hayatta ki diğer kardeşim 5 yaşında. Diğer çocuk ise rüyada ki kardeşim. Yani gerçek hayatta 2. Çocuk kardeşim değil hatta tanımıyorum ama 1. Olan 5 yaşında ki kardeşim. Annemin kucağında öbür çocuk var denize girmişler ama annem o çocukla uğraşmaktan 5 yaşında olanı unutmuş ve o kardeşim boğuluyordu. Hemen gidiyorum kurtarıyorum kardeşimi. Sonra çıkıyoruz denizden. Ben babamın yanına gidiyorum bi adam ona kızıyo babam çukurun içinde kenarda merdivenler var çıkabilir ama çıkmıyo. Adamda bu yüzden kızıyo ona. Kardeşimin az daha boğulduğunu kurtartığımı falan söylüyorum. Sonrasını hatırlamıyorum. Merak ettiğim, rüyam çok saçma gibi görünüyor ancak bir anlamı olabilir mi? Gelecekle ilgili bir haber veriyor olabilir mi? Çünkü teknolojik öğeler var.Umarım sadece saçma bir rüya değildir.
Yaşım: 17
Cinsiyetim: Kadın
Medeni Durumum: Bekar
İşim: Öğrenci”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir