Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uzay Üssü Görmek

Rüyada uzay üssü neye işarettir?

Merhabalar, rüyamda çok garip ve enteresan bir yerdeydim ama tam olarak ne olduğunu çözemedim. Uzayda bir üs gibi, tuhaf adamlar, sürekli bir koşturmaca olan bir mekan, sürekli araştırmalar yapılıyor, ellerinde dosyalar olan insanlar ortalıkta koşturuyor. Siyah beyaz ve tedirgin edici bu ortama neden getirildiğimi bilmiyordum, soru sorduğum hiç kimse açıklama yapmıyor (bilinçli olarak).

Deneyler yapılıyordu insanlar üzerinde, hissediyordum bunu, kandırılan insanlar buraya getiriliyor ve bir takım deneyler yapılıyordu üstlerinde. Yine aynı ortamda bir kaç aslan ve kaplan gördüm bana saldırıyorlardı ama bir şey yapamadılar. Sert bir üslup vardı bize karşı, kurbandık sanki ve yeni yeni gelenler oluyordu, onların kandırıldığını anlıyor ve onlara yardım etmek istiyordum. Yorumlarsanız sevinirim, sevgiler. 28 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada uzay üssü görmek tabiri

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamda bazı soruların cevabını aradığınızı, neden sonuç ilişkisini çözmeye çalıştığınızı, ancak istediğiniz bilgiyi bulamamanın sizde stres ya da bıkkınlık yarattığını göstermekte, ancak çabalarınıza azimle devam ettiğinizde kendinizi daha iyi hissedip, bazı insanların gücünü yanınıza alacağınıza işaret etmektedir.

“Rüyada Uzay Üssü Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir asansörle gökyüzüne çıkıyordum, sonra bir yerde asansör durdu ve asansörden indim, karşımda bir tesis vardı, yürüyerek yaklaştığımda tesisin dış kapısındaki yazıdan buranın bir ay üssü olduğunu fark ettim ve hemen bu konuda düşünmeye başladım “bu nasıl oldu, ben bir binanın son katına çıkmak isterken asansör beni uzaya çıkardı, ben şimdi burada ne yapacağım, evime nasıl döneceğim” diye. Sonra buraya gelmemin bir amacı olması gerektiğini düşündüm, çünkü uzayda boş yere savrulmak anlamlı değildi, bence bu benim için bir başlangıç olmalıydı. Sonra tesisin iç kapısında bir insan belirdi, dış kapıyı açıp beni içeri aldı, “hoş geldiniz, sizi bekliyorduk” dedi “demek ki başkaları da var diye düşündüm. Adam tesiste operatörmüş, içeride bir çocuk daha vardı, sonra operatör kayboldu, sadece ben ve çocuk kalmıştık. Çocuk “asansör geri gitti ve biz 120 yıl daha Ayda kalacağız” dedi, “uzayda nefes alınmaması lazım, peki biz nasıl nefes alabiliyoruz, burada ne yapıyorsunuz” dedim. Küçük çocuk daha sonra bir yaratığa dönüştü, orada uyandım.

Semih selam, artık midemizi bulandırmaya başlayan eski sevgili, aldatmak, aldatılmak, para bulmak gibi saçmalıklardan sonra böyle değişik rüya görmek içimizi aydınlattı. Gördüğün rüya oldukça gelişmiş bir hayal yeteneğine sahip olduğunu gösterirken bu yeteneğin sayesinde her zaman için rakiplerinden bir adım önde olacağını ve yaşamın boyunca diğer insanların gıpta ettikleri başarılara imza atacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir