Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uzayda Seyahat Etmek

Rüyada uzayda seyahat etmek ne demektir?

Öncelikle rüyam hatırladığım kadarıyla şöyleydi, uzaya uzun süreli bir seyahat yapmışım ve uzayda yaşadığımı gördüm, bizim yaşadığımız katlar var, benim ve arkadaşlarımın yaşadığı kat 3. kat. Asansörle diğer katları gezebiliyoruz, yanımda bir kaç arkadaşımla beraber 7. kata çıkarken asansör yarıda kaldı, ben korktum ama arkadaşlarım asansörü normale döndürdüler, çok durmadık 7. katta.

Onlarla beraber çıktım ama çıktığımda onlar yoktu ve bulutlar üzerinde yaşayan bulut benzetmesi belki yanlış olur ama o tarz bir yaşam koşulunda yaşayanlar vardı. Sonra ben tekrar kendimi 3. katta buldum ve kendi başıma asansöre bindim. Yedinci kata basmak isterken 7′ ne basıyorum. böyle bir simge vardı. çıkıyorum ama çok zorlandım, asansör çok yavaş ve tangır tungur hareket ediyordu. Çıkmam zor oldu, çıkarken de korktum.

Çıktığım zaman ilk önce bir bebek gördüm, boşlukta yeni doğmuş kordon bağı vardı. Her yer yıldızlar, galaksiler, uzay idi sanırım ve sonra dünya oluştu ve ben uyandım. Cevabınız için teşekkür ediyorum.

Kimden: kardelen
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: 7, bebek, yıldızlar, asansör
Şu anki ruh haliniz: normal

Rüyada uzayda seyahat görmek neye yorulur?

Rüyada uzay seyahati, uzay gezisi, uzayda seyahat görmek Mola, değişim, eğlence ve tatil anlamlarını simgeler. Uzayda seyahat ettiğini görmek, bilinçsizce hareket ettiğinize işarettir.

Gördüğün rüyanın ne kadar müthiş bir rüya olduğunun sanırım sen de farkındasın. Ben bildiklerimizin bilmediklerimizin yanında okyanusta bir damla olduğuna inanıyorum. Bilmedikleriniz çokluğunu tahmin etmek için sakin kafa ile kısa bir süre düşünmek yeterli.

“Dindar biri değilim, hatta kimi şüphelerim var İslam ve Tanrı hakkında”. Yazmışsın, sakın böyle düşünme, günaha girersin. Yüce Allah’a şükretmelisin sana sağlıklı bir beyin verdiği için.

Benim sana bir büyüğün olarak söyleyebileceğim şu; oku, kaynağı oku, gerçeği oku, Kuranı oku. Okudukça gerçek İslamın güzelliğini, ihtişamını, Allah’ın varlığını, birliğini, büyüklüğünü göreceksin. Bu arada çok ta üzüleceksin “Bu güzel din bizlere ne kadar yanlış anlatılmış, ne hallere getirilmiş” diye göz yaşları dökeceksin. Sevgiyle kal.

“Rüyada Uzayda Seyahat Etmek” için 3 yanıt

Rüyada uzayda olmak
Sayın admin; sizin sitenizi beğenerek takip ediyorum. Rüyamda ben ve annem ile birlikte uzaydaydik. Uzay siyahtı ve uzayda küçük küçük yıldızlar vardi. Geceleri gökyüzü yildizli olur ya iste o şekildeydi. Uzayda bir pencere vardi pencerede cam yoktu. Bu pencere havada asılı duruyordu, pencere havada oldugundan bir yere tutunmamisti. Pervazli bir pencereydi. Kenarlari beyazdi, pencere acikdi ben elimle pencereyi kapatdim. Yüz ifademiz bikkin ve uzgunduk. Annemde bende hic mutlu değildik. Rüyam burada bitti. Ruh halim; korkmuş ve endişeli iki gündür aklım cok karisik geceleri hic uyuyamadan sabahı ediyorum Tasvirinizi bekliyorum. saygilarimla

Gül merhaba, görmüş olduğun rüya temel olarak reel yaşamında hayatın zor şartlarından kaçıp uzaklaşarak onlardan kurtulmak istediğini, hayata yeni bir pencereden bakmak istediğini belirtmekte ancak öte yandan da bunun çözüm tolu olmadığını, sorunlardan kaçmak yerine onlarla yüzleşip onları çözmek gerektiğini belirtmektedir.

Sağolun sayın admin tasviriniz cok isabetli. Ruyamin son kisminda cok kuvvetli bir ezan sesi uzaydan duyuyordum.Bu kismi yazmayi unutmusum .Bu ruyanin manasini degistirmi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir