Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Uzaylı Görmek

Rüyada uzaylı görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda içi uzaylı dolu bir ufo gördüm, bildiğiniz ufo. En başta bizim arabadaydık, yengemler annem falan ben uzaylılara inanıyormuşum öyle bir şey. Pembe bir alanda çok hızlı gidiyoruz, etrafta hiç bir şey gözükmüyor. Babam birden durdu, uzaylı resmi satan bir amca vardı, resmi almak için elimi uzattım, alamadan dünyaya döndük. Sonra babamın dayısının evindeyiz.

Sonra ben tek başıma balkondayım ve uzaklarda kocaman 3 uzay gemisi var ama çok büyük. Uzay gemisi gökyüzüyle aynı renkteydi, ışıklarından anladım uzay gemisi olduğunu. Annemleri çağırıyorum “bakın uzaylılar gerçekmiş” diyorum, aşağı iniyoruz. Babam, amcam, babamın dayısı var, sigara içiyorlar. Ben diyorum “uzay gemisi” diye onlarda “gördük” diyorlar. Sonra bir şey fark ediyoruz, uzay gemileri çok az yan tarafa hareket edip farklı bir şekle girip insanları yakalıyordu, sabah oldu birden gittiler ve küçük küçük ufolar her yerde uçuyor.

Arkasından bir tanesi bir binaya çarpıyor, o bina normalde orada yok, uzun bir binaydı, sonra ufo kırılıyor. Bir kadın onu tam alacakken ben o kadını kandırıp alıyorum. Babamla arabaya biniyoruz ve laboratuvara gidiyoruz ve uyandım. Rüyanın devamını diğer gece gördüm, amcam uzaylıyı inceliyordu ama amcam böyle bir işte çalışmıyor, rüyada TAI’de çalışıyordu, onu inceliyordu ve içinde parlak yeşil küçük 2 yaratık var, bakteri gibi ama uzaylı idi, sonrasını hatırlamıyorum.

Rüyada uzaylı görmek yorumu

Rüyada uzaylı görmekBerrak merhaba, Lütfen önce ufo görmek sayfasını okuyun.

Rüyada uzaylı görmek yaşadığınız ortamdan sıkıldığınızı, mekan değişikliği özlemi çektiğinizi ifade eder. Rüyada uzaylılar hayırlı bazı olaylar ve durumlar ile karşılaşmaya, çok fazla kazanç elde etmeye, bazı hayırlı ve çok başarılı işler yapmaya, doğa ve hayvanlar hakkında daha duyarlı ve girişken olmaya, oldukça rahat ve huzur dolu bir yaşam için çok çalışmaya ve duygularında meydana gelecek büyük değişikliğe delalet olabilir.

Rüyada uzaylı olmak, uzaylı olduğunu görmek iç dünyanızda kimi sıkıntılar içinde olduğunuzu, kendinizi kimi sorunlar karşısında çaresiz hissettiğinizi, sorunlardan kaçmak istediğinizi işaret eder. Sorunlardan kaçarak kurtulamazsınız, onları çözmek için mücadele etmelisiniz.

“Rüyada Uzaylı Görmek” için 4 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir