Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Üzerine Kusulduğunu Görmek

Rüyada üzerine kusulduğunu görmek ne demek?

Hayırlı günler dilerim. Ben 38 yaşım içinde, bekarım, çalışmıyorum. Derin üzüntü ve keder içindeyim. Uzun zamandır beddua ettiğim biri var. Lakin sebepsiz değil, bu bir erkek.

Rüyamda beddua ettiğim bu erkek ismimle beni çağırdı. Yanına gittim, elleri ile başımı tutup, başımın üzerine kustu. İkimizde ayakta idik, hiç konuşmadık. Zorlanmadan kolayca kustu. Bu neye işarettir? Teşekkür ederim.

Rüyada üzerine kusulması nasıl yorumlanır?

Sema merhaba, rüyada beddua ettiğin birini görmeyi nefret edilen birini görmek olarak kabul edersek o takdirde bunun anlamı rüyayı gören kişinin gerçek hayatında yaşamının dengesini bozan, ona büyük acılar ve sıkıntılar yaşatan birinin varlığını gösterir, ondan uzak durmak gerektiğine yorulur, bakını rüyada nefret ettiğin kişiyi görmek sayfası.

Rüyanın en ilginç yanı onun üzerinize kusmasıdır. Onun üzerinize kusması aslında ondan kötü bir söz duymaya veya onun bir yaptığına öfkelenmeye işarettir. Çünkü rüyada kusmak sayfasında anlatıldığı gibi kusan kişiyi tanıyorsanız ondan, tanımıyorsanız herhangi birisinden can sıkıcı bir söz duyacağınıza ya da o kişinin sizi öfkelendirecek bir şey yapacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir