Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Üzgün Birini Görmek

Rüyada Üzgün Birini Görmek Neye Çıkar?

Merhaba. Rüyamda Isparta’ya gitmiştim. Isparta’da bir mescitteydim. Kapıya doğru bakınca beş yıl önce yüksek lisans dersleri dolayısıyla tanıştığım fakat iki yıldır görüşemediğim bir hocamı gördüm. Yüzünde acı ve ızdırap vardı. Bana anlamlı ifadelerle baktı, sanki bakışları yüreğimi deldi. Neden onu arayamadığımı anlatmayı içimden çok istedim, ben içimden geçenlerle meşgulken o bana doğru yürüdü ve sarıldı. Uzun süre öyle birbirimize sarıldık. O sırada bana annesinin vefat ettiğini söyledi. Daha önce (gerçek hayatta) bir kaç defa annesinin sağlığı ile ilgili kaygılarını paylaştığını hatırlıyorum ama üzerinden yıllar geçti. Sanırım doktora gitmişlerdi birlikte. Rüyamda o kadar üzgündü ki benim kendimle ilgili kaygılarım ve ona anlatmayı düşündüğüm şeyler birden aklımdan dağıldı. O sırada eşi de geldi. Ancak o benimle hiç konuşmadı. O da çok üzgün görünüyordu. İkisi birlikte yere oturdular. Yüzlerinde kahrolmuş bir ifadeyle yere bakıyorlardı. O sırada uyandım. Hayır olsun inşallah.

Not: Bundan bir hafta önce de rüyamda Hüseyin Çelik’in ölüm haberini aldım. Televizyonda haberlerde terörist kurşunu ile öldürüldüğü söyleniyordu. Yine bir kaç gün önce de başka bir eski hocam bize misafirliğe gelmişti. Ona ve oğluna domates ikram ettim.

Rüyalarda birbirine benzer noktalar olduğu için bunları da belirtmek istedim. Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Yaşı: 39
Cinsiyeti: Kadın
Medeni Durumu: Evli
Mesleği: Özel Sektör Çalışanı

Rüyada Üzgün Birini Görmek Tabiri

Esra merhaba, gördüğün rüyanın mescitte olmak, eski hocasını görmek gibi bazı önemli unsurları olmasına karşın ana teması gördüğün kişinin üzüntüsü, yüzünde acı ve ızdırap olmasıdır.

Lütfen ilk önce Isparta’nın sizin için bir anlamı var mı? size bir şey ifade ediyor mu? onu düşünün. Rüyada mescitte olmak kişinin uyanık yaşamında meydana gelecek yeni bir durum sonucu kendini güvende hissedip huzura kavuşmasına işaret eder. Mescit kapısında eski hocanızı görmeniz ise hayatınızda bazı tavsiye, rehberlik ya da yeni bilgiye ihtiyacınız olduğunu ifa etmektedir ki büyük ihtimalle bu hayatınızda ortaya çıkacak yeni gelişme hakkında olabilir.

Rüyanın ana teması eski hocanızı üzgün görmenizdir. Üzgün birini görmek sayfasında anlatıldığı gibi bu durum aslında yaşamınızda şu anda içinde olduğunuz bazı negatif duygu ve düşüncelerden uzak durmak, yaşama pozitif bakmak gerektiğini anlatmaktadır.

Dikkat edilirse önceki rüyalarınız da olumsuz duygu ve düşüncelerden uzaklaşmak ve rehberliğe ihtiyacınız konularına dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir