Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Üzgün Olmak

Rüyada üzgün olmak nedir?

7 yıllık evliyim ve çocuğumuz henüz yok. Rüyamda akşam vakti deniz kenarındayım ama görsel şöleni olan ve tarihi dokusu olan bir denizdi, birilerini çevreyi gezdiriyorum hiç tanımadığım kişiler. Bir yerden tek başıma geçerken hiç tanımadığım bir adam yerde oturuyor, kucağında engelli bir çocuk vardı ( çocuğun yüzü nur inmiş gibi çok güzel ama kafası çok aşırı büyük ve üçgen şeklindeydi) ve çocuğu görünce üzülüyorum, yanına oturup sevmeye başlıyorum çocuk bana gülmeye başladı, adamda o arada bana “bundan sonraki hayatımızda bizimle birlikte olur musun? benimle evlenir misin?” dedi.

Çocuğun babasıymış fakat ben kabul etmedim, evli olduğumu belirttim adam çok ağladı üzüldü, meğerse daha önce gezdirdiğim adam dayısı imiş, beni görüp beğenip bu çocuğa da çok güzel annelik yapar deyip böyle bir yol çizmişler karşıma çıkmak için. Sonra bir anda onların evindeyim çocuğun odasına gidiyorum, ben gidiyorum demek için ağlıyor ama gelicem seni hep ziyaret edicem deyince yine gülmeye başlıyor, babası çok üzgündü evli olduğumu öğrendiği için. Bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada üzgün olduğunu görmek yorumu

Ayşenur selam, gördüğün rüya şu anda uyanık hayatında bir iç muhasebe yaşadığını, bazı şeyleri sorguladığını temsil ederken, senaryoda geçen olaylar sanki çocuk sahibi olmak konusunda kaygıların olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada üzgün olmak, üzgün olduğunu görmek sizin hayal kırıklıklarından ders alıp, öğrenme ve kendinizi mutlu etmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada üzgün birini görmek yaşamınızda negatif duygular, düşüncelerden uzak durmanızı tavsiye eder.

“Rüyada Üzgün Olmak” için 2 yanıt

Merhaba. Rüyamda bir mezarlığın başında oturan üzgün tanıdığım bir erkek gördüm. en aşağıdan ona bakıyorum ve “gidip onunla konuşayım” diyorum, çok teşekkürler.

Zeynep merhaba, öncelikle mezarlık rüya tabiri sayfasını okumanı rica ediyorum. Mezarın başında gördüğün üzgün erkek ise hayata pozitif bakmak gerektiğini, olumsuz duygu ve düşüncelerden uzaklaşmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir