Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bir Şeye Üzülmek

Rüyada bir şeye üzülmek neye işarettir?

Rüyamda sevdiğim kız ile evlerimiz yapışık denecek kadar yakındı. Sonra bir gün eve geliyorum balkondan baktığımda sevdiğim kızın evlerinin olmadığını, sadece en alt katı görüyorum. Anneme soruyorum “ne oldu” diye, annem “evlerinin dün yandığını ve taşındıklarını” söylüyor ama bakıyorum en alt kat duruyor, orada da ev sahipleri oturuyor, en üst iki kat yanmış. Ama ben yanmış halini görmüyorum sadece en alt katın sağlam olduğunu görüyorum ve taşındıklarına çok üzülüyorum.

Not: gercek hayatımda sevdiğimden 1 aydır ayrıyız ama çok özlüyorum. Bununla bir ilgisi olabilir mi rüyamın? teşekkürler, saygılar.

Rüyada bir şeye  üzülmek neye yorulur?

Baran merhaba,

Rüyada üzülmek, üzüldüğünü görmek Hayal kırıklıkları, Negatiflik, Ağlamak ve Sevinmek anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, Mutlu olabilmek için çaba sarf etmeniz gerektiğini işaret eder.

Rüyada acı çekmek, acı duymak, acılanmak, dertlenmek, dövünmek, elemlenmek, hüzünlenmek, içlenmek, kahırlanmak, kahrolmak, kederlenmek, mahzunlaşmak, mütessir olmak, sarsılmak, teessür duymak terimleri de aynı anlama gelmektedir.

“Rüyada Bir Şeye Üzülmek” için 6 yanıt

hocam rüyamda uzun zamandır görmediğim arkadışımı üzüntü sıkıntılı gördüm ve bende ona teselli veriyordum yorumunuzu bekliyorum. teşekkür ederim

Ben ruyamda eski sevgilimi ve arkadaslarini gordum. Onun arkadaslarina onun hatalarini anlatiyordum. O yanimiza geldiginde cok üzgün ve pişman gorunuyordu. Sonra birbirimize sarildik. Yani daha cok yeni ayrildik fakat bu ruyayi gormem neye isaret cok merak ediyorum. Tesekkur ederim.
Kimden: Merve
Cinsiyetiniz:Kiz
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Umutlu ve üzgün
Anahtar kelimeler: üzülmek, Eski sevgiliyle barışmak

Rüyada kan tahlillerim sonucunda kalın bağırsak kanseri olduğumu öğrendim ve amcam kızı da yanımdaydı, o an çocuklarım bensiz ne yaparlar diye çok üzüldüm.

Geçen sali aksami ruyamda eski erkek arkadasimi gordum. ayrilali 3 ayi gecti. ruyamda baskasiyla evleniyordu, cok mutludu. beni goruncede uzulmedi cok. ben cok uzuldum; agladim ruyamda cok, icim kotu oldu sonra uyandim.bugun faceine baktim kendi arabasini suslemis evleniyorum yazmis.ruyam gercekmioldu bilmiorum ama evlencene hic ihtimal vermiodum.basimdan kaynar sular dokuldu gibi oldu ilk baktimda.ruyadan sonra zaten cok kotu oldum kalbimde bir daralma vardi 1aydan beri;geceleri uyuyamiyordum.bu nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir