Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada üzüm görmek neye delalet eder?

Rüyada üzüm görmek çok hayırlıdır, en güzel rüyalar arasındadır. Rüyasında üzüm gören kişinin yakın bir zamanda bol para kazanacağına işarettir. Rüyada üzüm yemek iyi bir rüyadır ve sağlığa, mala ya da faydalı işler yapacağınıza işarettir. Rüyada siyah üzüm yemek, üzüm yediğini gören kişi bir sağlık sorunu yaşıyorsa şifa bulmaya, değil ise sağlıklı ömür sürmeye işaret eder.

Rüyada üzüm toplamak ve yemek analizi

Rüyada beyaz üzüm yemek rüyayı gören kişi hasta ise yakında iyileşeceğine yorumlanır. Mal sahibi olmak için gösterilen çabaların karşılığının alınacağına, kısmet ve geçimin bolluğuna, dünya ve ahiret islerinin yolunda gittiğine işaret edebilir. Salkımla üzüm görmek rüyayı gören kişinin göstereceği çaba sonucu eline bir miktar para geçeceğine delalet ederken alternatif olarak eşinin ailesi tarafından bir mal sahibi yapılacağını gösterebilir. Üzüm satın almak veya üzüm aldığını görmek, yakın bir zamanda planlamadığınız bir mal satın alacağınıza delildir. Üzüm satmak veya üzüm ticareti yapmak çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin sıkıntılarının kurtulup feraha ermesine, bol kazanç elde etmesine delalet eder. Üzüm sıkmak, üzüm sıktığını görmek zengin olmak anlamını taşır. Koruk görmek, asmadan koruk topladığını görmek bol rızka kavuşmak için daha yapmanız gereken çok şey olduğunu temsil eder. Mevsiminde görülen üzüm rahat ve mutlu bir hayata, mevsimi dışında görülen üzüm ise sıkıntıya delalet eder. Kırmızı üzüm birden fazla mal almaya delalet eder. Tatlı üzüm helal mal helal kazanca işarettir. Ekşi üzüm size haram getirecek işlerle uğraşmaya işarettir. Siyah üzüm saadet ve sağlığa işarettir. Yeşil üzüm sağlıklı yaşam simgesidir.

Rüyada üzüm bağı görmek çok hayırlıdır, görene huzur verir, kendini huzurlu hissetmesini sağlar ve murada ermeye, ne dileği varsa olacağına işaret eder. Özellikle borcu olanın borcundan kurtulduğu, bebek sahibi olmak isteyenlerin buna kavuştukları bilinmektedir. Üzüm asması görmek faydalı işler yapan bir adamın size bir destekte bulunacağını gösterir. Bu destek maddi açıdan da olabilir ya da size bir yol gösterme, bir sorunu çözme şeklinde de olabilir. Üzüm asmasında olmuş üzümler görmek bekarlar evlenmek işareti, evliler için ise verilen emek ve akıtılan alın terinin karşılığının alınması zamanının geldiğini gösterir.  Çürük üzüm görmek büyük umutlarla girilen bir işin yada bir hayalin hüsranla bittiğini gösterir. Çürümüş üzüm görülmesi aynı zamanda kişinin bir kısmete kavuşmasına mani bir şey olduğuna rivayet edilir.

Rüyada üzüm toplamak, Bir bağdan ya da asmadan üzüm topladığını görmek, hayatta bütün isteklerini elde edeceğine işarettir. Rüyada üzüm sıkıp suyunu içtiğini görmek, borçları varsa kurtulacağına işarettir, hastası varsa şifa bulacağına delildir. Rüyada üzüm suyu içmek ise uzun bir ömre işarettir. Rüyada frenk üzümü görmek, frenk üzümü yemek tüm üzüm rüyaları gibi tadı ekşi olmadığı sürece genelde iyidir, sağlık, bereket işaretidir. Ham üzüm, olmamış üzüm, ekşi üzüm yemek ise sağlık konusunda beklenen iyileşmenin bir süre zaman alacağını işaret eder.

“Rüyada Üzüm Görmek” için 10 yanıt

Rüyada kuru üzüm almak
Rüyamda bir tanıdığımdan -şahıs erkektir- msn yoluyla bir avuç dolusu kuru üzüm alıyorum. Tıka basa bana yolladığı bu üzümden yiyorum. Teknoloji o kadar çok ilerlemiş ki bana msn den üzüm yollayabiliyor. Yorumlarınızı bekliyorum, rüyada üzüm almak ne demektir? Sizlere çok teşekkür ederim, kolay gelsin.

Rüyada üzüm yıkamak
Rüyamda bir sepet dolusu kırmızı üzüm gördüm ve küçük kırmızı üzümleri yıkadığımı görüyorum, bunun manası nedir?

Rüyada kara üzüm görmek
Bende rüyamda kara üzüm gördüm, kocaman kocaman taneleri vardı, çok lezzetli görünüyorlardı ama yedim mi yemedim mi hatırlamıyorum. Hatırladığım üzümler çok iriydi.

Rüyada siyah üzüm görmek ve nar yemek
Rüyamda düşmanlardan kaçtım, üzüm ve nar bağında buldum kendimi ve bir nar koparıp yedim, manası nedir, bir de üzümler siyahtı şimdiden teşekkürler.

Rüyada Mevsiminde üzüm bağı ve orada asmalar görmek mutluluğa, rüyada mevsimi dışında üzüm asması ve onda üzümler görmek, öyle olmadığı halde varlıklı sanılan kimseye işaret eder, rüyada nar görmek iyiye yorumlanır. Nar yemek sağlık ve sıhhatli olmayı temsil eder.

Rüyada canı beyaz üzüm çektiğini görmek
Rüyamda nişanlım ile oturmuş konuşuyoruz, benim canım beyaz üzüm çekmiş nişanlım ise siyah üzümü getirmemi söylüyor, şekli ve tadı daha iyimiş. Ne anlama geldiğini yorumlar mısınız?

Rüyada üzüm almak istemek
Rüyamda pazarda üzüm almak istiyorum, lakin tezgahcı ile tartışıp gidiyorum, baska yerden bakıyorum, dön dolaş aynı tezgacıya derken demiyorum

Bende rüyamda küçük küçük beyaz üzümlerin yere seçildiğini gordum topladığımi gordum yeşil yapraklarını gordum ama salkım değildi yediğini görmedim lütfen yorumlayin

Rüyada üzüm ticareti yapmak
Rüyamda siyah üzüm ticareti yapıyorum ABD ile 50000 dolar kazanmışim bizim köyde bi Koza’da 500 dolarını harçlık olarak veriyorum

Rüyada üzüm görmek sayfada anlatıldığı gibi çok hayırlı bir rüyadır ve rüyasında üzüm gören kişinin yakın bir zamanda bol para kazanacağına işaret eder. Üzüm mevsiminde görülürse (yani şimdi) bu rahat ve mutlu bir hayata alamettir. Rüyada üzüm sattığını görmek çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin sıkıntılarının kurtulup feraha ermesine, bol kazanç elde etmesine delalet eder.
Rüyanın ilgi çeken diğer yanı ise ticareti Amerikan doları olarak yapmanız olup rüyada dolar görmek hayatın maddi yönü hakkında bilgi verir ve yeni bir yatırım veya birikimlerini başka bir alanda değerlendirme düşüncesi taşıdığınızı gösterir. Rüyada birisine harçlık vermek yahut birine harçlık verdiğini görmek sizin maddi desteğinize ihtiyacı olan bir yakınınız olduğunu işaret eder. Size ihtiyacını söyleyemeyen bu kişiyi bulup yardım etmek gerektiğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir