Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Üzüm Yemek

Rüyada üzüm yemek neye işarettir?

Hayırlı günler dilerim . Rüyamı yorumlarsanız çok sevineceğim, önceden teşekkür ediyorum. Rüyamda çocukluğumun geçtiği ölen dedemin bahçesindeyim. Önce üzüm ağaçları görüyorum, ağaçların dalları başka bir ağaca sarılmış, yanımda annem de var, onları bir birinden ayırıyoruz, bunlar siyah üzümler, sonra diğer tarafa geçiyorum, orada beyaz üzümler var onlardan koparıp yiyorum. Sonra bahçeyi geziyorum. Gerçekte olanın dışında yeni bir yol var bahçenin içinde, ben de “Aaa dayım yapmıştır” diyorum. Bahçedeki ağaçların hepsinin üzerinde meyveleri var, her şeyden bol bol yetişmiş. Bir de bir ağaç görüyorum üzerinde karpuzlar var. Ona da şaşırıp “benim becerikli dedem” yetiştirmiş diyorum. Tekrar teşekkurler

Kimden: Ayka
Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: bahce, uzum, meyva
Şu anki ruh haliniz: umutlu

Rüyada üzüm yemek neye yorulur?

Rüyada üzüm yediğini görmek rüyayı gören kişinin sahip olacağı mala işaret eder ve faydalı işler yapacağını gösterir. Rüyada kara üzüm yemek gören kişi bir sağlık sorunu yaşayabilir manası taşır. Rüyada beyaz üzüm yemek hasta ise yakında iyileşeceğine yorumlanır. Mal sahibi olmak için gösterilen çabaların karşılığının alınacağına, kısmet ve geçimin bolluğuna, dünya ve ahiret islerinin yolunda gittiğine işaret edebilir. Rüyanın en ilginç yanı ağaç üzerinde karpuz, ağaçta karpuz yetişmesi olup, aşka dair duygular, şehvet, hırs ve önüne geçilmez ateşli arzular hakkında çok şaşıracağınız şeylerle karşılaşacağınızı temsil etmektedir. Daha detaylı bilgi almak için rüyada üzüm görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Üzüm Yemek” için 3 yanıt

Rüyada yeşil üzüm görmek ve üzüm yemek
Rüyamda 4 aydır boşanmak üzere olduğum kocamı gördüm. Oturduğum apartmanda ellerimde poşetler asansör beklerken kocamın indiğini gördüm, yüz yüze geldik ben asansöre bindiğimde asansörün yeşil üzüm dolu olduğunu ve birde su şişesi gördüm, üzümlerden bir kaç tane yedim,ve indim. Eve geldiğimde kalabalık akrabalarımız vardı, birde tanımadığım esmer kara kaşlı, kara gözlü, kilolu bir kadın oturuyordu, başında sarı ve açık mavi başörtü bağlıydı, evliliğimin bitmesinde beni suçladığında başörtüsünü çektim, altından iki başörtü daha bağlıydı, beyaz ve siyah bu sırada ağlıyordum, kuzenim balkondan eşime bağırdı “çok kötü durumda gel” dedi, oda “tamam” demiş, herkes eşin geliyor derken uyandım
eylul83, 30, Kadın, Evli, Ev hanımı, endiseli ve umutsuz

Rüyada boşanmak üzere olduğu kocasını, eski kocayı görmek, geçmişteki olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıların yansımasını gösterir. Rüyada geçen olaylar aranızda her şeyin tam olarak bitmediğini ifade etmektedir ( yüz yüze gelmeniz, çağrıldığında onun gelmesi)
Rüyada üzüm görmek, çok hayırlıdır, en güzel rüyalar arasındadır. Rüyasında gören kişinin yakın bir zamanda bol para kazanacağına işarettir. Rüyada üzüm yemek, iyi bir rüyadır ve sağlığa, mala ya da faydalı işler yapacağınıza işarettir.
Rüyanızdaki kilolu kadın ve onunla aranızda geçenler, eşinizle ayrılma aşamasına gelmenizde bir kadının rolü olduğunu ya da sizin buna inandığınızı temsil etmektedir.

Rüyamda arkadaşımla yolda yürüyorduk, ben üzüm yiyordum ve arkadaşıma “bizim sevdiklerimiz bizi ne zaman sevecek” gibi veya buna benzer bir şey söyledim, bu aralar birinden hoşlanıyorum onun bilinçaltıma etkisi mi yoksa değil mi yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir