Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada uzun boylu kadın görmek

Rüyada uzun boylu kadın görmek neye çıkar?

Rüyada uzun boylu kadın görmekRüyamda evime uzun boylu (180 cm üzerinde) bir kadın giriyor ve kucağında 3-4 yaşlarında bir kız çocuğu var. Koltukta uzandığım yerden kalkıyorum beyaz bir elbise giymiş kadının kim olduğunu anlamaya çalışıyorum. Eve nasıl girdiğini kim olduğunu soruyorum hiç konuşmuyor ve gözleri kapalı. Uzandığım koltuğun üzerinde bir tane çekirdek (çiğdem) görüp alıyor içini çıkarıp çocuğa yediriyor. Ben hala kim olduğunu evime nasıl girdiğini soruyor ve kızıp çıkmasını istiyorum. “Çocuk açsa, ihtiyacın varsa yiyecek bir şeyler alayım veya karnınızı doyurmanız için para vereyim” diyorum. Salonun kapısını açıyorum “çık” diyorum, kadın diğer odaların olduğu tarafa doğru giderken koridorda durduruyorum ve “yatak odama doğru niye gidiyorsun, kapı burada” diyorum.

Kapıyı açıyor ve dışarı çıkarıyorum, tam bu esnada gözlerini açıp bana bakıyor. Elinde bir kaç tane kilit var onu fark ediyorum. Kapının dışında merdiven dairesinde iki tane kadın var ve oturduğum binada her katta iki daire olmasına rağmen üçüncü bir daire kapısını açıp girmek üzere iken çıkan kadının kim olduğunu bilip bilmediklerini soruyorum “bilmiyoruz” diyorlar ve üçüncü daireye giriyorlar. Girerken “onun elinde anahtarlar var, her eve girebilir” diyorlar. Ama ben onları da hiç tanımıyorum. Kadın hiç konuşmadan merdivenlerden yürüyüp aşağıya doğru gidiyor. Kapıyı kapattığımda kapının kapanmadığını çekince açıldığını görüyorum. Tekrar deniyorum yine açılıyor kapının kilidinin bozulmuş olduğunu düşünüp bakmak isterken uyanıyorum. Bu olay saat 14.30- 15.00 zamanlarında oluyor. 49, Erkek, evli, memur

Rüyada uzun boylu kadın görmek yorumu

Kadınlar gerçek yaşamda bereket ve üretkenlik sembolüdür. Rüyada kadın görülmesi benzer şekilde bereket, üretken olmak, kazanç, bolluk simgesi olup, işinizde yükseleceğini ya da ticaret hayatına gireceğinizi, eğer ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Kadının uzun boylu olması kazancın büyüklüğüne işarettir? Rüyada kız çocuk görmek şu anda gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çekmekte olduğunuzu ancak sabır ve gayretlerinizle bunlardan kurtulacağınızı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler.

Rüyanın devamında olanlar ise sizin şu anda bir kafa karışıklığı yaşadığınızı ancak sakin bir şekilde düşündüğünüzde önünüzdeki fırsatları göreceğinizi ve iyi değerlendirdiğinizde bazı kapıların kolayca açılacağını, feraha ereceğinizi simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir