Kategoriler
Renkler

Rüyada uzun kırmızı yılan görmek

Rüyada uzun kırmızı yılan görmek neye alamettir?

Rüyamda iş arkadaşlarımla güya oturuyoruz. Yani onlarla bayanların yaptığı gibi toplanmışız misafirliğe çağırmışlar beni. Sonra onları görmedim yani başka bir sahne geldi gözüme. Bir havuz var ve bu havuzun içinde balıklar var. Bir bakıyorum kırmızı ve uzun bir yılan suyun üzerinde yüzüyor. Korkuyorum ve yanımda eşim var diyorum ki suyu boşaltalım yılanı yakalayalım yoksa balıklar ölecek. Suyu boşaltıyoruz odanın içine ve balıklar ölmüş. Ama aynı zamanda yerde bir sürü süs eşyası, takı, küpe, kolye vs. var. Kırmızı yılanı da yakalıyorum ve boğazından sıkıyorum. Sıktığım anda yılanın suratı bir insan suratına dönüyor. Şişman bir kadın suratı oluyor. Yılan , yani o insan suratına dönen yılan nefessiz kalıyor ve boğuluyor bana yalvarıyor. Ben yılanı boğazından sıkıp boğmaya çalışıyor bir yanda da balkondan aşağıya atmaya çalışıyorum. Orada uyandım.
Sema, Kadın, 35, Evli, Ev hanımı, Endişe -Huzursuz ve Korku -Şüphe Duyan

Rüyada yılanın insana dönüşmesi ne demektir?

Sema merhaba, iş arkadaşlarınla toplandığını görmek tanıdığınız birinin hayırlı haberlerini almaya işarettir. Rüyada kırmızı yılan görmek kişisel gelişim eksikliğini ifade eder. Rüyada ölü balık, ölmüş balık, balık ölüsü, balığın öldüğünü görmek, olmayacak hayaller peşinde koştuğunuzu veya gerçek yaşamınızda sahip olduğunuz mutluluğa bir gölge düşeceğini, gelecek bir sıkıntıyı işaret edebilir.
Rüyanın en önemli bölümü olan yılanın bir insan suratına dönüşmesi çevrenizde size dost görünün aslında düşmanlık besleyen birinin varlığını işaret eder.

“Rüyada uzun kırmızı yılan görmek” için 5 yanıt

Rüyada kırmızı yılan görmek
Rüyamda hem beyaz hemde kırmızı yılan gördüm, onlardan kaçıyordum ve en sonunda onlar beni tutuyorlardı ve bırakıp birbirleri ile savaşmaya başlamışlardı, bunun sebebi ne olabilir? inşallah hayırlı bir şeydir, cevabınızı bekliyorum.

Muhammed selam
Rüyanız, başlamış olduğunuz fakat artık pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmeye niyetlendiğini işaret etmektedir.

Ruyada suda tam yuzecektım daha suya ben dalmadan çok hızlı bır kırmızı yılan ben ayaktayken boynuma sarılıp sokacaktı hemen uyandım

Rüyada kırmızı yılan görmek
Rüyamda çalıştığım iş yerinden ve kapalı bölümün tavanından yılanlar (kırmızı-siyah) renkli bir sürü yılan çıkıyor. Hepsi bir arada grup halinde ilerliyorlar.
İçlerinden bir yavru yılan sürüden ayrılıp bana doğru geldiğinde, ayağımla iterek tekrar sürüye karışmasını sağladım. Daha sonra ben küçük yılanı sürüye iterken yılan grubunu kaybettim (göremedim). Yerde büyük bir rögar kapağı vardı, onun içine baktığımda içerisi çok aydınlıktı ve içeride 2 tane çok büyük kedi gördüm.
Biri sarı beyaz diğeri siyah beyaz idi. Ve kediler yılanları yemişler ağızları kan içinde idi. Şaşkınlıkla kedilere baktım onlar gayet rahat tavırlarıyla yalanarak arkalarını döndüler. 2 gündür kedilerin büyüklüğü ve yılan grubu aklımdan çıkmadı, yorumlarsanız memnun olurum.
SAYGILARIMLA

Rüyanın ana teması kırmızı siyah yılan olup,
Rüyada kırmızı yılan görmek kişisel gelişim eksikliğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir