Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Uzun Köprü Görmek

Rüyada uzun köprü görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda yolcu dolu bir otobusteyim. Bir anda bütün gücümle yanlış yolda olduğumuzu ikaz ediyorum. Kimse beni dinlemek istemiyor ve bir anda düz yoldan, yan tarafa, beyaz taşla dolu bir yola- kaldırıma geçiyoruz ve otobüs sürücüsü bu taşlı yolda bile bütün yolculariyla devam sürmek isterlerken, ben iniyorum. O esnada arkama yani onlara – otobüse bir kez daha bakıp önüme donüyorum. Bu sırada karşımda uçsuz bucaksız deniz ve Deniz’in üzerinde epey yüksekte, beyaz ve bir sürü kücük- orta boy- taşlarla yapılmış up uzun bir köprü görüyorum.

Ürkuyorum ama yoluma devam ediyorum; bir anda kendimi bu up uzun, ince yol gibi görünen köprüde buluyorum ama tutunacak hiç bir şey bulamıyorum ve yanımda iki çocuk var; onlar beni tam bır ayagimla kayıp düşme tehlikesi ve korkusu yaşarken tutuyor. O masmavi sonsuz ve uçsuz bucaksız denize bakıyor ve bulunduğum yükseklikten de, Deniz’in büyüklüğünden de cok korkuyorum. Bahsettigim iki çocuk beni hala tutuyorlar ve sanki ulaşmam gereken bir yere köprünün sonuna- bir mekana- yere getiriyorlar. Bana sanki resim sergisi gibi geldi, yani yaptıgım şeylerle ilgili bir yerdi bir görüşme idi ama karanlikti biraz, bu yüzden pek bir şey göremedim. Yanlışlarım için özür diliyor ve yine de sizden taraf anlaşılmayı diliyorum. Yorumunuz için şimdiden cok teşekkür ederim. Saygıyla Allah’ın razı olsun. Su alem tarafından 17.04.2013 / 01:29 tarihinde gönderilmiş

Rüyada uzun köprü görmek tabiri

Merhaba, bu değerli rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyanız gerçekten çok önemli mesajlar vermekte ve gerçek yaşamınızda şu anda bulunduğunuz ortamda yanlış anlaşılmak ya da bir karalama yüzünden canınızın sıkılmış olduğunu ifade ederken buradan uzaklaşmak istediğinizi göstermekte ve rüyada gördüğünüz uzun köprü bu sıkıntıları atlatacağını simgelemektedir.

Rüyada köprü görmek hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir. Köprüden geçmek, köprüden geçtiğini görmek uyanık hayatınızda kimi sorunlar içinde olduğunuzu ancak bu sorun ve engelleri aşmak için çabaladığını ve aşacağınızı simgeler.

Rüyanın en dikkat çekici bölümü yanınızdaki iki çocuk olup, bunun bir ilahi yönü olduğunu düşünüyorum ve korunduğunuzu söylemek istiyorum. Son söz; sabır, inanç ve iman gücünüz ile tüm zorlukların üstesinden geleceksiniz. Rüyanın unsurları: otobüs yolculuğu, deniz, uzun köprü, resim sergisi

“Rüyada Uzun Köprü Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir köprünün üzerindeyim, solumda uzunlamasına giden bir sürü insanın eğlendiği yüzdüğü bir havuz var, suyu çok berrak, yine apartmanlar var, yanlarında bir kadın annemle tartışıyor, ailem yanımda sağımda kocaman okyanusu andıran deniz var, masmavi ama köprüden uzakta, bir an için oraya bakıyorum ve orada hiç insan yok, iki arada bir derede kalmış misali köprüyü uzunlamasına geziyorum, böyle bir rüya gördüm. Yaşım 22, bekarım, öğrenciyim.

Rüyanız gerçek yaşamınızda bazı sorunlar veya sıkıntılar içinde olduğunuzu gösterirken bunları aşmak için çaba sarf ettiğinizi, annenizin de bu konuda sizin için uğraş verdiğini anlatmakta ve yaşamakta olduğunuz kararsızlığa son verdiğinizde işlerin yoluna gireceğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir