Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Uzun Masaya Oturmak

Rüyada Uzun Masaya Oturduğunu Görmek Neye İşaret?

Rüyada yemek dağıtılan bir yer gibi bir yerdeyiz, eski sevgilim var, ben varım, arkadaşım var. Sonra eski sevgilimin annesi tabağıma yemek koyuyor, bizde yemek için tabağı alıp masaya gidiyoruz. Masa baya uzun bir masa, bizim köyden insanlar varmış ama insanları hatırlamıyorum. Masaya oturuyoruz ama masanın arkasında kocaman yeşil ağaçlar var, yerler falan hep yeşil her yer yeşil baya ferah güzel.

Sonra masaya oturunca karşıma eski sevgilim oturuyor,  akabinde benim tabağımdaki yemeği eliyle alıyor kendi tabağına koyacak ama uzun süre elinde tutuyordu. Ben basta kızıyor gibi oluyorum ama sonra kızmıyorum oda baya sırıtıyor. Yanımızda arkadaşım var hep, sonra masadan kalkınca eski sevgilim ve arkadaşım bir yere gidiyorlar, ben kızıyorum niye gidiyor şimdi onunla falan diye kıskanıyorum, sonrasını hatırlamıyorum.

Rüyada Uzun Masaya Oturmak Tabiri

Değerli okurum, görmüş olduğun rüya dünyada en sık görülen rüya çeşidi olan eski sevgiliyi görmek rüyasıdır ve genel anlamda pişmanlık, vicdan azabı ifadesidir ama öte yandan da son pişmanlığın fayda etmeyeceğini gösterir. Burada dikkate değer unsur olarak onunla yemek dağıtılan bir yerde uzun masada bir araya gelmendir.

Rüyada yemek dağıtılan yer görmek rüya sahibi insanın epeyce olgunlaşmış olduğunu gösterir ve deneyimlerden ders çıkarıp bundan sonra daha isabetli karar vereceğini ifade eder. Bu konuda aşevi rüya yorumu sayfası da ilginizi çekebilir.

Oturmuş olduğunuz masanın bayağı uzun olması ise büyük ihtimalle şu anda sağlık konusunda bir endişe taşıdığını ifade edebilir ki bunu ancak sen bilebilirsin. Bu tür bir durum olduğunda endişe yaşamaktansa en doğrusu doktora gidip muayene olmaktır. Lütfen masa rüya tabiri sayfasını inceleyin. Her yerin yeşil olması, oradaki yemyeşil ağaçlar ise bu endişelerin yersiz olduğunu, huzur ve ferahlığın seni beklediğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir