Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Uzun Yemek Masası Görmek

Rüyada uzun yemek masası görmek ne demektir?

İyi günler, kusura bakmayın rahatsızlık vereceğim ama gördüğüm rüyayı yorumlamanızı isteyecektim sizden. Bulunduğum dünya halim sıkıntıdayım, eşimle aramız kötü, maddi anlamda sıkıntılar yaşıyorum ve aynı evde 2 ayrı insanız ve sanırım giderek kopuyoruz benim fikrimce ve mutlu olmayı nedensiz gülmeyi çok özledim diyebilirim size.

2 gün önce rüyamda: yeşil dümdüz bir yeşilliğin ortasında ışıklandırılmış çardak ve çardağın içinde sanki eski Romalı yemek masaları gibi uzun bir masa üstü yemek dolu her şey var, yaşayan tüm tanıdıklarım ( sevdiklerim) o masada oturuyor yemek yiyorlar, gülüyorlar, şen şakrak ortam ve tanıdığım ölü sevdiklerimde bu masanın ve yaşayanların etrafını sarmış halay çekiyorlar, herkes mutlu halinden, memnun ki bende seviniyorum onları görünce, işin garip tarafı ben bu masayı, çardağı, bu mutlu hallerini kenarda yanımda biriyle izliyorum, kim olduğunu bilmiyorum, ben bu mutluluga bakarken halay çeken ölü tanıdık kadın beni görüp hem halaydan kaçma bahanesiyle bana doğru gülerek geliyor ve bende gülüyorum, tam bana yaklaşıp bir şey söyleyecekken uyandırıldım ve nedense merak ettim.

Bundan 5 sene öncede bu tür rüyalarla çok ugrastım ve uyumaktan korkuyordum, evde yalnız kalıyordum çogu zaman çünkü, tam uykudayken basımda yaşlı bir kadın, ayak ucumda genç bir erkek beni izleyip konusuyorlarken yarım uyanık buluyordum kendimi, evde çocuk sesleri filan, kimi kişiler, 3 harfliler filan dedi, inanmak istemiyorum, bilmiyorum garip durumların baslangıcı olsun istemiyorum, umarım iyi şeylere yorumlarsınız. Çok teşekkürler, kolay gelsin.

Rüyada uzun yemek masası görmek ne demektir?

Sevgili okurum, bu güzel ve anlamlı mesajınız için teşekkür ederim. Gönderdiğiniz rüya ve yazdığınız ruh haliniz, rüyaların bilimsel tanımına birebir uymakta ve içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtmaktadır. Mutluluk, bolluk, sevinç özlemlerini simgelemektedir.

Size yalan yazıp, şöyle olacak, böyle olacak diyemem çünkü rüyanız bunu söylememekte. Ancak 5 sene öncesinde gördüğünüz rüya yaşayacağınız sıkıntıların işaretini vermiş ve şunları söylemiş:

Rüyada cin, üç harfli, üç harfliler görmek Hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir. Alternatif olarak, bu daha kaygısız olmak gerektiğini anlatabilir. Masa konusunda detaylı bilgi için rüyada masa görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Son olarak, bir ağabeyiniz olarak şunları söyleyebilirim. Hayat iniş çıkışları, bolluk yoklukları, sevinç üzüntüleri ile bize verilmiş bir ödüldür. İnanın ne insanlar tanıyorum paralarını koyacak, harcayacak yer bulamıyor, ama sorarsanız bizlerden mutsuz, ya kendisi hasta ya çocuğu hasta. Buna karşılık çok yakından tanıdığım birileri var, evde soğan ekmek yiyorlar, yakacak odunları yok ama umut dolular, sevgi dolular. Mutluluk birazda bizlerin elinde. Her şeyin başı sağlıktır. Sağlımıza şükredip, onu iyi koruduktan sonra gerisi insanın düşünce tarzı ile olumluya değişebilmekte, ancak istemek, Allah’a canı gönülden dua etmek, çalışmak ve başarmak gereklidir. Gerekirse bir psikologdan destek almaktan çekinmeyin. İnanın size sahip olduğunuz pek çok olumlu yönünüzü, gücünüzü gösterecek, yardımcı olacaktır. Rüyanın unsurlar: yeşillik, yemek masası, çardak, halay.

“Rüyada Uzun Yemek Masası Görmek” için bir yanıt

çok teşekkür ederim yorumunuz için. evet her şey elimizde kötü şeyler oldugu gibi iyi şeylerde çok teşekkürler.

kolay gelsin.
Sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir