Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Üzüntü

Rüyada üzüntü yaşamak neye çıkar?

Selam admin, rüyamda 6 tane baykuş gördüm, 1 tanesi diğerlerinden daha büyüktü ve baykuşlar mutfağın camında tünemişti, annem üzüntülü bir şekilde “dert geliyor, yine dert geliyor” diyordu. Bunun manası nedir? çok meraktayım, lütfen cevaplayın, şimdiden teşekkürler.

Rüyada üzgün birini görmek yorumu

Rüyada üzüntü görmekSinem merhaba, hemen söyleyebilirim ki rüyanızda kötü bir anlam yok. Rüyada baykuş görülmesi rüyayı gören kişi için alim olmayı, bilgiyi ve genel olarak hayat tecrübesini temsil eder. Cama konan baykuş ise bilinenin aksine çok hayırlı bir rüya olup, hane halkının içinde aydın, bilge birileri olduğunu ve o insanların bilgisi, görgüsü ve tecrübesinden faydalanmak gerektiğini ifade eder.

Rüyada üzüntü yaşamak, üzüntülü olmak, üzüldüğünü görmek rüyayı gören kişi hakkında bir hayal kırıklığı, negatif durum yaşadığını gösterir ya da ağlamaya arkasından sevinmeye delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin mutlu olabilmesi için daha fazla çaba sarf etmesi gerektiğini işaret eder. Rüyada trajedi görmek gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılmalar ve hayal kırıklıkları içinde bulunduğunuzu anlatır

Rüyada üzüntü duyan birini görmek ise görülen kişiyle bir arada değerlendirilir ve o kişiyle yakınlığınız ile çok alakalı anlam taşır. Anneyi üzgün görmek, babayı üzülmüş görmek, sevgilinin üzüldüğünü görmek farklı anlamlar taşır ve her biri için ilgili sayfa incelenmelidir. Burada annenin üzgün olduğunu görüyorsun ki rüyada anneyi üzgün görmek  bazı sağlık sorunlarına, sıkıntıya yaşamaya ve yaşamda karmaşaya delalet eder. Kişinin annesi ile arasında çok güçlü bir bağ vardır ve anneler çocuklarının ruh durumunu çok uzaklardan dahi hisseder.  Onu üzülmüş görmeniz bilin ki büyük ihtimalle size üzüldüğü içindir. Matem, yas terimleri de aynı şekilde yorumlanır.

“Rüyada Üzüntü” için 3 yanıt

Eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek ve üzülmek
Rüyamda eski sevgilimin evine gidiyorum, kendisi evde değil başkaları var, evde olan bir kadın akrabası telefonla eski sevgilimle konuştuktan sonra bana dönüp eve gelmeyeceğini başka bir kadınla evlenmek üzere olduğunu söylüyor ve o kadının şişman ve çirkin olduğunu söylüyor yani evliliğe pek onay vermiyormuş gibi anlatıyor: Ben üzüldüğümü belli etmesem de kalbimin acıdığını hissediyorum, bir erkek arkadaşı da benden gizlemeye çalışıyor. Sonra abim gelip beni alıyor ve eve dönüyoruz. Sonra o eve tekrar gidiyorum, içeriden sesler geliyor, düğün hazırlığı yapılıyormuş. İçeri girmeden üzgün bir şekilde dönüyorum ve diyorum ki “benim beğenmediğim o evde oturacak demek yeni gelin” Uyabdığımda rüya olduğu için şükrettim. Lütfen yorumlar mısınız?

Rüyada hoşlandığım erkeği gördüm, kendisi uzun boylu, beyaz gömlek giymiş. Beni hiç fark etmiyor ve görmüyor, üzüldüm. Onun yaninda bir erkek arkadaşı da var. Karşı karşıyız ama sırtı bana dönük.

Rüyada hoşlandığın birini görmek güncel bir ilişkinin bazı küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgeler. Onun beyaz gömlek giymesi aslında murada ereceğinizi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir