Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Üzüntüden Ağlamak

Rüyada üzüntüden ağlamak neye işarettir?

Annem rüyasında benim çok üzüldüğümü ağladığımı görmüş. Babam bir erkekle kaçtığımı görmüş ve ağlayarak eve dönmüşüm. Sessiz sedasız ağlamışım. Daha önceden de babam aynı adamı arabasında görmüş ve arabadan atmaya çalışmış adam inmemiş. Sürekli beni ağlar görmeleri beni korkuttu. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim. Umut

Rüyada üzüntüden ağladığını görmek yorumu

Anne ve babanızın rüyaları, onların sizin hakkınızda büyük endişeler taşıdıklarını çok net bir şekilde ifade etmektedir. Bir arkadaşlığınız, flörtünüz veya nişanlılık durumunuz var ise anne ve babanız bunu kabul etmiyor, onaylamıyor olabilirler ve bunu sizinle açık açık konuşamıyorlarsa endişeleri rüyalarında ortaya çıkmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz

** Editörün notu lütfen bu yoruma yanıt verip, düşüncelerinizi yazar mısınız? eğer sakıncası yok ise lütfen sosyal durumunuzu, anne ve babanızla iletişim durumunu da ekleyebilir misiniz?

“Rüyada Üzüntüden Ağlamak” için 4 yanıt

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Anne ve babamla yakın iletişim halindeyim. Çalışan bir bayanım. Doğru görüştüğüm kişi hakkında endişe duymaya başlamış olabilirler.

Rüyada delice ağlıyordum. Bir kaç kişi toplanmış benden bahsediyorlardı . Bu kişi neden bu kadar çok ağlıyor dediklerinde aralarında bir kişi cevap veriyordu . O kişinin sevgilisi ölmüs ondan böyle aglıyor diye . Lütfen bu rüyanın ne anlama geldigini söyler misiniz ayrıca bu aralar sevgilim biraz rahatsız onun icin biraz korktum cevap verirseniz cok mutlu olurum simdiden tesekkürler .

Tuğçe merhaba,
Burası rüya yorumlama alanı değildir. Buraya kendi yorumlarınızı, düşüncelerinizi eklemenizi, rüyalarınızı rüya gönder sayfasında yazıldığı gibi göndermenizi rica ediyoruz.
Öncelikle tavsiye dilen şekilde gönderilen rüyalar cevaplanmakta kalan zamanlarımızda buraya hatalı şekilde yazılan rüyalar elden geldiğince cevaplanmaktadır.
Mesela burada yaşınız yazmıyor. Yaşınız 13 te olabilir 25 te. 13 yaşındaki kıza verilecek cevap ile 25 e yapılacak yorum faklıdır.
Gördüğünüz rüya sevgiliniz hakkında yersiz endişeler taşıdığınızı simgeleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir